“Hogy jól induljon a reggel...”
Törökméz értékelése

Törökméz
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Családdal mentünk reggelizni. Kicsit várni kellett az asztalra, mivel telt ház volt, de utólag megérte. Nagyon finom ételeket ettünk hangulatos környezetben. A kubai és kacsamáj mousse szendvics fantasztikus volt.
A személyzet nagyon kedves.
Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: istvanbarna

2024 a(z) 98 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. február 6.

Számomra két jó dolog kell a jó reggelihez, meleg reggeli és idő. Az időt magunknak csináljuk, a másikra ott a Törökméz. Kedves hely, sokan vannak, lehet kicsit várni kell, de megéri. Többféle meleg reggeliből lehet választani, nagyon finom kávék kíséretében. A jó hangulatban és a figyelmes kiszolgálás ölelésében, a finom reggelivel csak úgy szaladnak a félórák. De ha mindezek végén kijön az ember, akkor érzi magát a igazán felszabadultnak és tettre késznek.

Köszönet neki: 75BSG
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Buda egyik legkedvesebb helye amit a személyzet csak még jobbá varázsol!
Az ételekben eddig soha nem csalodtam és figyelnek az ételérzékenyekre is ami szerintem egy hatalmas plusz pont!

Köszönet neki: EszterR30
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

És ha már eddig elgyalogtam ebben az esőben...
Egy kedves felszolgáló fogadott. Miután körbenéztem, megkérdezte elvinnék, vagy itt fogyasztanék valamit? Nagyon meglepett a kedvesség, kevés helyen tapasztalom. Miközben a csomagom keresték, megkérdeztem van-e GM süti. Volt!!! Szendvics is!
Ma nagyon bánatos vagyok, kértem a csupacsoki sütit! Emberek ez mennyei! A kiszolgálás is tökéletes! Ide el kell jönni! Be kell ülni egy sütire, ebéd menüre!

Köszönet neki: Timea_Bothova
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

Érdemes betérni reggelizni, vagy a nap folyamán bármikor harapni valami finomat, vagy inni egy csésze szuper-finom kávét.

Köszönet neki: Árpád S

A következőt megtekintő utazók: Törökméz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Törökméz? Ossza meg benyomásait!