“Tökéletes étterem”

Pasta Bazar
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Többször ettünk már itt párommal, mindig elégedettek voltunk. Az ételek nagyon finomak, a mennyiségre sem volt soha panaszunk, az árak kifejezetten barátiak (holott egy belvárosi étteremről van szó). A dolgozók kedvesek, a kiszolgálás gyors. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az olasz konyhát.

Köszönet neki: Raveny91

Értékelés időpontja: 2018. január 19.

Most voltunk másodjára barátnőmmel és nem csalódtunk! Rengeteg féle tésztaétel közül választhatunk, borok között is van olasz és magyar is. Előételnek ajánlom a rákokat fokhagymás olajban sütve, a mellé tálalt buci is még meleg ropogós.

Kicsi étteremről van szó, de olyan jó hangulata van. A kiszolgálás barátságos, kedves. A zene nem üvölt így remekül lehet beszélgetni. Jó itt lenni és kicsit megnyugodni :)

Köszönet neki: Camper675738
Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

Nem kell nagy csinnadratta ahhoz hogy finomat együnk, elég ha ide betér valaki. Olasz tészta ételek szívvel lélekkel a legfinomabb módon.

Köszönet neki: Footprints614674
Értékelés időpontja: 2017. december 11.

A legfinomabb tészták Budapesten, hatalmas választékkal! A Penne alla vodka isteni! :) A hely nagyon hangulatos és a kiszolgálás is kiváló! Amikor csak tehetem meg fogom látogatni a helyet!

Köszönet neki: Peter J
Értékelés időpontja: 2017. október 6.

Apám olasz volt? Nem, de úgy éreztem magam, mintha otthon vacsoráztam volna szerető családtagjaim körében. Isteni ízek, gyönyörű tálalás, tökéletes felszolgálás. Egy igazi borvacsorán vettünk részt, de nem tudom elégszer megköszönni.

Köszönet neki: kasaarpad

A következőt megtekintő utazók: Pasta Bazar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pasta Bazar? Ossza meg benyomásait!