“Legjobb Spanyol hely a 11. kerületben”
La Nube értékelése

La Nube
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert egy nagyon jó a konyhája, minden étel olyan, mintha Spanyolországban ennénk és nagyon kedves a személyzet is. Szívből ajánljuk mindenkinek!

Köszönet neki: horvathbea84

1923 a(z) 273 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Törzshelyem a nyitás óta, rengeteg felejthetetlen élmény kapcsol ide. A tulajdonos házaspár (Timi és Ivan) igazi pozitív, lelkes, jó fej emberek.

Profi és finom speciality kávé, egyedi saját alkotású spanyol tapasok és zseniális reggelig. A buggyantott tojás isteni. :)

A hely szuper még kisebb (30-40 fős) zártkörű rendezvényekre is, nekem itt volt a könyvbemutatóm és a klubtalálkozónk is.

Köszönet neki: Excursion738380
Értékelés időpontja: 2017. október 20.

Az itteni jó értékelések miatt gondoltam megér egy próbát. Azt hiszem erre szokták mondani, hogy kétszer jártam ott, először és utoljára.
Belépve egy eklektikus kép fogadja az embert, inkább összevissza, mint átgondolt, de ha minden más kellemesen zajlott volna, biztos képes lennék rózsaszín ködben látni.

Két kávéval szerettünk volna indítani, rákérdeztem a pincérnél, hogy sötét pörkölésű kávéból lehet-e kérni. Erre a pincér válasza, hogy nem ez egy "speciality" kávézó, mindezt abban a stílusban, mintha szódát kértem volna az aszúba. Szeretem a jó kávét, és ezen a ponton már megingott a reményem, de hátha alapon egy málna szörpöt kértem (a pult feletti táblán nincs részletezve, hogy milyen szörpök vannak, én legalábbis nem láttam). Erre a pincér előveszi ugyanazt a nézést és hangnemet, mint előtte, felhívja a figyelmem, hogy itt olyan nincs, csak levendula valami, és még három másik, amiből immár a biztonságra törekedve bodza mellett döntöttem. Barátnőm egy cikória kávét kért. A cikória kávét sose szerettem, így nem is véleményezném, a szörp nem volt rossz, de szimplább már nem is lehetett volna, se külcsínre se belbecsre. Semmi plusz egy közepes minőségű bolti szörphöz képest, amibe a csapnál engedek egy kis vizet. Nem éreztem az említett "speciality" factort, kivéve a számlán, de erről majd később.
Gondoltuk hátha majd egy sütemény. Megrendeltünk, de úgy bő 10 perc múlva újra meg kellett, mert a pincérünk őszintén bevallotta, hogy elfelejtette. Maga süti finom volt, de azért semmi különleges. Míg elmajszoltuk nézegettem az összevissza székeket, amik egyáltalán nem illettek sem funkcióban, se semmiben, ráadásul a mi asztalunk itt-ott tapadt a kosztól. Én értem, hogy valami alternatív, és ez hűha de jó, de egy nagy rendetlenség, ami se nem kényelmes se nem praktikus, a pincér feledékeny és még én érezzem magam rosszul, mert merészelek sötét pörkölésű kávét kérni, nálam nem nyerő. Mindezért 1800 Ft-t fizettem, mondanom sem kell, hogy borravaló nélkül. Összegezve sok pénzért nem kaptam semmi - pozitív- élményt.

4  Köszönet neki: _bege0814
Értékelés időpontja: 2017. július 21. mobiltelefonon

Különleges hangulatú hely, egyszerű, de annál finomabb tapasokkal. Mindegyik tapas pirítóssal, vagy pirítóson érkezik, melyek közül a karamellizált alma juhtúróval talán az egyik legfinomabb. Szorosan követi a vörösboros kolbász és a de champinon is, továbbá nem szabad kihagyni a salmorejot sem. Nagyszerű ételek, egyedi kivitelezésű, családias helyen.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: gzabrak
Értékelés időpontja: 2017. március 20. mobiltelefonon

A környéken lakunk, hamarabb ki kellett volna próbálnunk. Nagyon finom tapasok, nagyon kedves kiszolgálás, a környéken egyedülálló!

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Y3666IZandreak

A következőt megtekintő utazók: La Nube ugyancsak megtekintették

Járt már itt: La Nube? Ossza meg benyomásait!