“Szuper finom spanyol ételek és borok”
La Nube értékelése

La Nube
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2020. február 10. mobiltelefonon

Szuper finom spanyol ételek,borok és jókedvű,barátságos kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: eniko30

Értékelés időpontja: 2019. december 28. mobiltelefonon

Mindenképp próbáljátok ki!
Kifogástalan kiszolgálás,különleges tapasok,finom borok és a kávéjuk is kiváló:)
Mi még elvitelre is kértünk a hűtőben található spanyol húsokból és sajtokból.

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Lia20287
Értékelés időpontja: 2019. december 21. mobiltelefonon

Nagyon szeretjük ezt a helyet!
Kutyabarát, nagyon finomak a ház borai és vegetáriánusként is mindig van több tapas is az étlapon, amiből ehetek, bár jó lenne, ha több vegán étel közül lehetne választani. A személyzet is figyelmes és profi, bármikor megyünk, nagyon kedves emberek fogadnak :)

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: Eszter_x_Budapest
Értékelés időpontja: 2019. december 21.

Kiválló ételek, válogatott finom borok, és IGAZI sapanyol hangulat. A pincérek meg iszonyat jófejek...Alig várjuk, hogy visszatérhessünk! Lenne még amit szívesen kipróbálnánk az étlapról...

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Jet233966
Értékelés időpontja: 2019. november 15. mobiltelefonon

Nagyon finom ételekkel és borokkal leptek meg minket. A kiszolgálás is elsőosztályú volt, ès még az árak is teljesen korrektek voltak. Minden bizonnyal visszatérünk még! Szuper egy hely, csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: Vikprof

A következőt megtekintő utazók: La Nube ugyancsak megtekintették

Járt már itt: La Nube? Ossza meg benyomásait!