“Me gusta”
La Nube értékelése

La Nube
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy

Többször voltunk az elmúlt fél évben, mindig nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Remek ételek, a ház bora nagy kedvenc. A felszolgálók kedvesek, segítőkészek. A sült padlizsàn csíkok, a padron, a libamáj, parádés
De végül is mindenre elmondható.
Nagyon ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: Madrilena5758

Értékelés időpontja: 2020. június 29.

Barátnőkkel találkoztunk az étteremben és istenien éreztük magunkat. Rengeteg féle isteni tapas közül választhattunk, sokat ki is kértünk és egytől egyig nagyon finomak voltak. Jó a hely hangulata, atmoszférája, a kiszolgálással is maximálisan meg voltunk elégedve. Visszamegyünk még! :)

Köszönet neki: Valerie892016
Értékelés időpontja: 2020. június 25.

Nagyon szuper estét töltöttünk el a barátnőimmel, amit ezúton is szeretnénk megköszönni! Remek autentikus spanyol tapasokat ettünk, a minőség és a kifinomult részletek abszolút kimagaslóvá teszik a fogásokat. A kedves és mindenre odafigyelő személyzet, valamint a hangulatos és kellemesen hűvös belső tér tette fel a pontot az i-re. Máskor is szívesen megyünk

Köszönet neki: 322juditj
Értékelés időpontja: 2020. június 24.

Nagyon szuper étterem különleges spanyolos fogásokkal. Igazán hangulatos és a kiszolgálás kifogástalan. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Judit189
Értékelés időpontja: 2020. június 21.

Nagyon hangulatos hely, finom volt minden és kedves a kiszolgálás.
Autentikus spanyol ízek és design.

Köszönet neki: CtrunnerNIK

A következőt megtekintő utazók: La Nube ugyancsak megtekintették

Járt már itt: La Nube? Ossza meg benyomásait!