“Nem erre gondoltam..”
Joe Bacsi Etterem értékelése

Joe Bacsi Etterem
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Több ismerősöm ajánlotta már ezt az éttermet, családi jellege /játszótér/ miatt egy vasárnapi ebédre, nekünk nem jött be.

Köszönet neki: Csezs

Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Parkolás szűkösen de legalább van saját. A kiszolgálás nagyon gyors és humoros . Az étel átlagos. Az adatokkal semmi gond nem volt . Teljesen átlagos étterem . Egynek elment .

Köszönet neki: 773zsanettt
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Sok helyen jártam, ez a hely viszont mindent alulmúlt.
A legnagyobb gond, hogy mind árban, mind szinvonalban magasra helyezik Önmagukat, de semmit sem teljesítenek. Egy sarki büfében elmegy (bár már az is magasabb színvonalat képvisel).
Ha barátságos, családias a kiszolgálás azzal semmi gond, de ha egy új, ismeretlen vendégnél ez azt jelenti, hogy odanyújta az étlapot, majd elhúzza, aztán ismét oda, megint elhúzza és jót röhög rajta - a barátságos nem egyenlő haverral.
A leveses tál az elfogyasztás után 20 percel lett elvive (közel sem volt teltház), üdítőt poharakat egyáltalán nem vitt el / cserélt, semmi iránt nem érdeklődött a pincér.
Én kemencés lasagnét ettem: életem legrosszabb lasagnéje volt - ide értve a bolti mirelitet is. A kemence valószínüleg nem volt bekapcsolva / befűtve mikor betette, mert az étel hideg volt (a tányér is), a rajta lévő legolcsóbb trapista sajt sem olvadt meg - parmezánt nem is látott. A lasagnéhez köze nem volt, löncshús volt benne, bacon az alján. Pont olyan állaggal, ami pár hete a fagyóban van, megmikrózták és mehet is a vendégnek. Egy bolti mirelitnél nem várok el semmit, de 2500Ft-ért ez rablás - mikor a legjobb Magyar olasz étermekben 3000Ft-ért isteni, frissen sült tökéletes lasagne kapható. Alig ettem belőle, a pincér meg sem kérdezte, hogy gond volt-e vele - talán jobb is, Ő is tudta mi lett volna a válasz.
Soha többet.

6  Köszönet neki: somg918
Értékelés időpontja: 2017. november 27. mobiltelefonon

Családi ebéden vettünk részt az étteremben, vasárnap délben. Mindenki a netes étlap alapján már kész “rendeléssel” érkezett :-) Furcsa módon már volt olyan étel, ami ELFOGYOTT délre, ezért változtani is kellett, de sebaj. A kiszolgálás szerintem barátságos, udvarias, szakszerű, és rendkívül gyors volt. A levesek (vadragu, sajtkrém, hagymaleves) megfelelő hőmérsékletűek voltak, és ízletesek. A főételeknél viszont: az egyik steak túlkészült, a másik meg kihűlt, és a méretük sem volt szerintem megfelelő (<150g) A májjal töltött csirkemell ízetlen volt. A roston zöldségek rendkívül zsírosak voltak. Az ételadagok mérete hatalmas, de a minőség, és az arányok lehetnének inkább előtérben! Ár-érték arányban pedig jó lenne.

1  Köszönet neki: Molnar1970
Értékelés időpontja: 2017. november 21. mobiltelefonon

21.30 korul adtuk le a rendelest. 22.15-kor meg sehol sem volt. A konyharol rohogest hallunk. Rendszeres vendegek / rendelok voltunk de ezek utan felejtos az etterem. Senkinek sem ajanlom. :(
Meghoztak. Majd mikor szova tettem, hogy hideg az etel a felszolgalo valasza: az ereidben a ver az lehet hideg de ez nem. :(

5  Köszönet neki: 124gittab

A következőt megtekintő utazók: Joe Bacsi Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Joe Bacsi Etterem? Ossza meg benyomásait!