“Finom teák a belvárosban”

Teahaz A Voros Oroszlanhoz
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Régen sokat jártam ide, nemrég beugrottam ismét és kicsit elcsodálkoztam, hogy a teák választéka apadt, az áruk ellenben nőtt, de.még mindig a régi, kissé csorba kancsókban&poharakban szolgálnak fel. Amúgy rendben van, de nem sikerült elszakadnom a régebbi benyomásaimtól. Lehet sütiket is, némi harapnivalót rendelni.

1  Köszönet neki: Dezi99

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Nem a legolcsóbb hely, viszont nagyon hangulatos , nyugis. Ideális hely nyugodtabb beszélgetésekhez, , kiszakadni a rohanó hétköznapokból, a nyüzsgő, hangos városból, mindezt úgy , hogy könnyen megközelíthető. A kiszolgálás 5/5, a teák tökéletesek. Kár hogy nem nagyobb a helyiség, lenne rá igény.

1  Köszönet neki: ogbenji
Értékelés időpontja: 2017. október 20. mobiltelefonon

Abszolút jó ha az ember egy órás tea élményre vágyik, de bőven lehetne színesebb a kínálat. A kiszolgálás kedves volt de nagyon lassú amiért a kellemes környezet kompenzált...

Köszönet neki: rikkarikka32
Értékelés időpontja: 2017. március 8.

Egy alapos festés, ráncfelvarrás, és egy bazi nagy takarítás nagyon ráférne erre a helyre majd 1000Ft/teáért. Kedves a kiszolgálás, finom a tea, nyugi van, de ennyi pénzért kicsit kulturáltabb körülmények között is elköltöttem már a pénzem. Jah, és a bejárati előtér vállalhatatlan.....

A látogatás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: skach_anna
Értékelés időpontja: 2017. február 8. mobiltelefonon

Hétköznap este voltunk,így nem volt teljesen tele a hely,talán ezért is engedték,hogy 5 órán át iszogassuk háborítatlanul a teánkat. Rengeteg féle teából lehet válogatni. Nagyon szeretem,hogy itt le lehet huppani egy asztalhoz/ bekuckózni a szeparéba/ elterülni a babzsákokon.:) És mindezt kedves kiszolgálás övezi...

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Dezi99

A következőt megtekintő utazók: Teahaz A Voros Oroszlanhoz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Teahaz A Voros Oroszlanhoz? Ossza meg benyomásait!