“Legjobb hambi ”

Bamba Marha Burger Bár
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2017. december 1. mobiltelefonon

Célirányosan jöttünk ide hamburgerezni, mivel már sok jót hallottam a helyről.
Nem csalódtam, mindenhol ilyennek kellene lenni a hamburgernek! Szaftos hús, bőséges de nem eltulzott feltételek...
Jó kiszolgálás.

Köszönet neki: Péter T
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. december 4.

koszonjuk az ertekelest, várunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2017. november 21.

rohanós napokon nagyon ideális, nem egy hatalmas adag de bőven jól lakik vele az ember, nem drága és a krumplijuk verhetetlen a baconos majonézzel együtt

Köszönet neki: 707jankah

koszi az ertekelest :)

Értékelés időpontja: 2017. november 20.

Belépve egy kellemes hely fogadott, egy jó hamburger elfogyasztásához ideális.
Egy sloppy joe hamburger menüért tértem be és nem bántam meg.
A kiszolgáló hölgy kiemelkedően kedves volt és figyelt a részletekre. A szósz kiválasztásánál felhívta a figyelmet annak csípősségére, valamint a szörp elkészítésénél is rákérdezett annak édességére.
A burger mellé chipotle majonézt és bodza szörpöt választottam. A húspogácsa közepesen volt átsütve, emellett szaftos és jól fűszerezett. A sajt, a ragu és a káposztasaláta is jó minőségű és kellő mennyiségű volt. A zsemléről is csak jót tudok mondani, végre olyan minőségű, ami nem mállik szét az ember kezében, még is puha és jó ízű.
Az egyedüli, ami rontotta az összképet az a hagymakarika volt. Bár a kívülről hibátlan volt, sajnos a bundán belül sem ízre sem állagra nem volt jó.
A sült krumpli fűszerezése és ropogóssága is jó volt, a hozzá kapott chipotle majonéz pedig egyenesen fantasztikus. Pont annyira csípős, hogy ne vigye el teljesen az ízeteket, de még is érezni lehessen rajta az erőt.
Összességében elégedett vagyok mind a hellyel, mind a kiszolgálással és nem utolsó sorban az étellel is. Nem ez volt az utolsó ebédem itt.

Köszönet neki: zolt_nf754

koszonjuk a kedves szavakat, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2017. november 16. mobiltelefonon

Sajtburgert ettem. A hús meg volt pirítva, jó a fűszerezés, a buci belül puha, kívül ropogós és szezámmagos, a zöldségek és szószok aránya is tökéletes. Mindenkinek ajánlom, aki egy eredeti hburgert szeretne enni.

Köszönet neki: KPeti27
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. november 18.

koszi az ertekelest, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2017. november 13.

Szeretem a hamburgert, csináltam már otthon is párszor Jancsa recept alapján, gondoltam megkóstolom milyen az eredeti. Az Oktogonnál lévő üzletbe tértünk be, bár én az ajtó elől majdnem visszafordultam, ugyanis vendéglátó helyen ilyen koszos üvegajtót még életemben nem láttam!, Tippelni sem merek, mikor lehetett utoljára megtisztítva. Az éhség és a kíváncsiság végül győzött és bementünk. Barátságos kis üzlettérbe jutottunk, a design (szerencsére) nem lett túltolva. Hátul baloldalt, kicsit eldugva volt a pult. A választék kicsi, könnyen átlátható, mégis nehéz döntés elé állított. Végül egy Big Kahuna és egy Attila Hellfire ( ha jól emlékszem) burgert rendeltünk. A kiszolgáló hölgy kedves, türelmes és segítőkész volt, figyelmeztetett, hogy az én burgerem nagyon csípős, valamint elmagyarázta mit kapunk, ha menüt rendelünk. Ezután helyet foglaltunk a nagyobbik asztalnál, ami kicsit morzsás volt és ottlétünk alatt sem láttam, hogy akár egyszer is letörölték volna a távozó vendégek után. A kabátunkat is szerettük volna felaksztani, de egy másik vendég figyelmeztetett, hogy az (egyetlen) fogas gyakran eldől. Apró figyelmesség lenne, ha az asztallap aljára felcsavaroznának pár akasztót, elég magas, hogy ne lógjanak le a kabátok a földre.
Az ételt viszonylag gyorsan megkaptuk, nem is okozott csalódást, kinézetre és ízre is azt kaptuk amit vártunk, mindössze a sült krumplit találtuk túl sósnak.
Néhány bosszantó apróság ellenére jó szájízzel távoztunk.

Köszönet neki: István C
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. november 14.

szia Istvan! köszönjük az értékelést, az általad ajánlottakat pedig egyreszt megfogadjuk, masreszt az ajtora pedig nagyobb gondot forditunk! Amúgy van minden asztalunkon felszerelve akasztó ;) várunk vissza legkozelebb is! üdv, jani

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!