“Nagyon finom hamburger”

21. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Környék: Andrássy út
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Nagyon figyelmes, kedves és gyors kiszolgálásban volt részünk. Alpesi burgert ettem, valami isteni volt! :) A hús tökéletesen volt készítve: szaftos, omlós...amilyennek lennie kell. A többi összetevő is nagyon finom volt. Friss, roppanós, tökéletes összhang az ízekben.
Egy dolog nem tetszett, ami miatt 4-esre értékeltem, az a tisztaság. Az élményt egy kicsit elrontotta az asztal állapota.

Köszönet neki: gabicsernok
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 9.

koszonjuk a visszajelzest,, orulunk h izlettek a burgereink, az altalad emlitett dolgot pedig orvosoljuk!

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Gyors kiszolgálás,kedves dolgozók és mennyei hamburgerek. Sosem csalódtam eddig bennük,mindenkinek csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: pzsanett95
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

koszonjuk a kedves szavakat, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Kedvenc burgeresem, legalább havi egyszer járok. Nem akarok kiemelni egy burgert sem, mindegyik havi ajánlat a tökéletest súrolja. Ha valamibe bele tudnék kötni az a felszolgálás hiánya.

Köszönet neki: KissJanosZoltan

Koszonjuk a kedves szavakat, örülük, hogy elnyertuk a tetszesedet, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

A hamburgerek finomak, a kiszolgálás gyors és barátságos, a hely belülről tiszta és rendezett. Nem csalódtam még benne

Köszönet neki: burki_dvlpr

koszonjuk az ertekelest!

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Egyértelműen a legjobb budapesti hamburgeres!! Nyáron fedeztük fel ezt a helyet és azóta hamburgerezni csak ide járunk! Isteni nagy hambik, jo szaftosak, mindeféle kínálatban. A sültkrumpli is házi és nagyon finom! A nagy kedvencünk a Big Kahuna, életem legjobb hamburgere! Remélem még sokszor lesz alkalmunk enni abból az isteni hambiból!!

Köszönet neki: Djke18
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 24.

koszonjuk! :) várunk vissza legkozelebb is!

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!