“Ha egyszer betévedsz, mindig vissza fogsz térni.”
Bamba Marha Burger Bár értékelése

Bamba Marha Burger Bár
22. helyezett 163 Falatozók közül Budapesten
Környék: Andrássy út
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Az étlap nagy választékkal rendelkezik hamburgerekből (ajánlom a sajtburgert!!) és egy kiadós ebédben részesülsz, ha a Bamba Marhát választod. A hasábburgonyájuk utánozhatatlan fűszerezésű, és a gránátalmás ketchupot is muszáj megemlítenem. Az eladók nagyon kedvesek (az Oktogonon és a Deákon is), a blokkon pedig még egy kis megjegyzés is található, miszerint Hamburger=Szerelem! Egy barátnőm ajánlására mentem először, azóta havonta legalább egyszer ebedélünk itt a barátommal. IMÁDJUK!

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: Road690948
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 9.

koszi a kedves szavakat és az értékelést, várunk vissza legközelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Kollégám ajánlotta, hogy hova vigyem a családom, és mindegyikünk nevében meg is köszöntem neki. Teljesen elégedettek vagyunk

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: dorka974

koszonjuk a kedves visszajelzest! :)

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Nagyon figyelmes, kedves és gyors kiszolgálásban volt részünk. Alpesi burgert ettem, valami isteni volt! :) A hús tökéletesen volt készítve: szaftos, omlós...amilyennek lennie kell. A többi összetevő is nagyon finom volt. Friss, roppanós, tökéletes összhang az ízekben.
Egy dolog nem tetszett, ami miatt 4-esre értékeltem, az a tisztaság. Az élményt egy kicsit elrontotta az asztal állapota.

Köszönet neki: gabicsernok

koszonjuk a visszajelzest,, orulunk h izlettek a burgereink, az altalad emlitett dolgot pedig orvosoljuk!

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Gyors kiszolgálás,kedves dolgozók és mennyei hamburgerek. Sosem csalódtam eddig bennük,mindenkinek csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: pzsanett95
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

koszonjuk a kedves szavakat, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Kedvenc burgeresem, legalább havi egyszer járok. Nem akarok kiemelni egy burgert sem, mindegyik havi ajánlat a tökéletest súrolja. Ha valamibe bele tudnék kötni az a felszolgálás hiánya.

Köszönet neki: KissJanosZoltan

Koszonjuk a kedves szavakat, örülük, hogy elnyertuk a tetszesedet, varunk vissza legkozelebb is!

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!