“Névnapi vacsora”

Bamba Marha Burger Bár
21. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Környék: Andrássy út
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 12.

Sok opció közül esett a választás a Bamba burgerre és végül jó döntés volt. A hely nem túl nagy, de gond nélkül le tudtunk ülni. Az ételek nagyon finomak voltak és gyorsan elkészültek. A saját házi sör nagy fogás, engem megnyert. Csak ajánlani tudom, ha valaki finom burgert szeretne enni.

Köszönet neki: DottiFigu
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 13.

koszonjuk a kedves szavakat, varunk legkozelebb is, akar a ket masik ettermunk egyikeben!

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Jo kiszolgálás, hangulatos a hely, kedves kiszolgálók gyorsan kész a hamburger, jo a zene, topp hely ajánlom

Köszönet neki: alihenrietta
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 9.

koszonjuk az ajanlast! :)

Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Nagyon finom hamburgert ebédeltem az étteremben. Máshol nem próbáltam volna ki ananászos hamburgert, de itt elég meggyőző volt és nem is csalódtam.

Köszönet neki: jankocsaba

örülünk h beválalltad ezt a kulonleges burgerunk es nem is csalodtal benne :) várunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Az étlap nagy választékkal rendelkezik hamburgerekből (ajánlom a sajtburgert!!) és egy kiadós ebédben részesülsz, ha a Bamba Marhát választod. A hasábburgonyájuk utánozhatatlan fűszerezésű, és a gránátalmás ketchupot is muszáj megemlítenem. Az eladók nagyon kedvesek (az Oktogonon és a Deákon is), a blokkon pedig még egy kis megjegyzés is található, miszerint Hamburger=Szerelem! Egy barátnőm ajánlására mentem először, azóta havonta legalább egyszer ebedélünk itt a barátommal. IMÁDJUK!

Köszönet neki: Road690948

koszi a kedves szavakat és az értékelést, várunk vissza legközelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Kollégám ajánlotta, hogy hova vigyem a családom, és mindegyikünk nevében meg is köszöntem neki. Teljesen elégedettek vagyunk

Köszönet neki: dorka974

koszonjuk a kedves visszajelzest! :)

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!