“Remek”

Bamba Marha Burger Bár
21. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Környék: Andrássy út
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 17.

Nagyon szeretem. Nincs semmi kifogasom. A párommal voltunk kb 2hete es egyszerre volt baratsagos es romantikus. Fiatal es idosebb egyarant jol erezheti magat mert kozvetlen es nyilt hangulatot teremt idegen emberek kozett is. Nagyon jol ereztuk magunkat, az etelek nagyon finomak az uditok nagyon frissitoek es jol mennek az etelek izeihez. A kiszolgalas kedves es gyors volt. Koszonjuk ezt az elmenyt.

Köszönet neki: ragalyinikolett92
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 18.

mi pedig koszonjuk a kedves ertekelest :) várunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. március 14.

Szuper igenyes hamburgerek , es kedves kiszolgalas. Emlekeznek rad es tudjak mit hogy szeretsz. Sokat jarok ide.

Köszönet neki: arnomertz

koszonjuk a kedves szavakat, varunk vissza legkozelebb is!

Értékelés időpontja: 2018. március 12.

Sok opció közül esett a választás a Bamba burgerre és végül jó döntés volt. A hely nem túl nagy, de gond nélkül le tudtunk ülni. Az ételek nagyon finomak voltak és gyorsan elkészültek. A saját házi sör nagy fogás, engem megnyert. Csak ajánlani tudom, ha valaki finom burgert szeretne enni.

Köszönet neki: DottiFigu
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 13.

koszonjuk a kedves szavakat, varunk legkozelebb is, akar a ket masik ettermunk egyikeben!

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Jo kiszolgálás, hangulatos a hely, kedves kiszolgálók gyorsan kész a hamburger, jo a zene, topp hely ajánlom

Köszönet neki: alihenrietta
Janos J, a Bamba Marha Burger Bár alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 9.

koszonjuk az ajanlast! :)

Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Nagyon finom hamburgert ebédeltem az étteremben. Máshol nem próbáltam volna ki ananászos hamburgert, de itt elég meggyőző volt és nem is csalódtam.

Köszönet neki: jankocsaba

örülünk h beválalltad ezt a kulonleges burgerunk es nem is csalodtal benne :) várunk vissza legkozelebb is!

A következőt megtekintő utazók: Bamba Marha Burger Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bamba Marha Burger Bár? Ossza meg benyomásait!