“Egy csésze kávé”

Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Ebéd, Reggeli, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2016. június 8. mobiltelefonon

Színház látogatásunk előtt gusztust kaptunk a párommal egy csésze kávéra. A kávézó előtt elsétálva bepillantottunk és jó benyomást tett ránk a hely. Nagyon hangulatos hely kellemes személyzettel. A kávéjuk nagyon finom. A kávézó hangulatát még a zongorista zenéje is emelte.

Köszönet neki: zsolt p
A legutóbbi értékelések erről: Spinoza Cafe
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2016. április 25.

Nagyon felkapott hely, ezért sajnos csak este fél 10-re kaptunk helyet, érdemes pár nappal előtte foglalni. Az élőzene miatt választottuk, ami nagyon színvonalas volt. Nagyon elégedettek voltunk, viszont az ételt elég sokára kaptuk meg.

Köszönet neki: postazs
Értékelés időpontja: 2016. február 24.

Budapesten nagyon kevés élő zenés hely van manapság. Pláne hétfőn este ! A Spinoza kávéház ilyen patinás hely, a kiváló bárzongoristával. Orosz barátaimmal ugrottunk be ide magunk mögött hagyva a Gozsdu-udvar tülekedő ricsaját. A régimódi kávéházi hangulatban Piaf feldolgozásokkal vártak. A pincérrel kicsit nehéz volt megértetni a szokatlan sorrendben rendelt salátát, levest és főfogást, de utána sikerült minden hibátlanul megkapnunk. Az izraeli és zöldsaláták frissek, üdítőek voltak. A maceszgombócves is jó volt. A lazac pirított burgonyával kicsit száraznak tünt, a libacomb vöröskáposztával és a marhapaprikás viszont telitatálat. A legnyagyobb attrakció a kellemes bárzene, amely különösen emlékezetessé tette az estét.

Köszönet neki: Bela G
Értékelés időpontja: 2015. július 9.

Tetszett a zene. Zongorázott valaki, amikor vacsoráztunk.
A pincérek állandóan azt figyelték, hogy mi fogyott el, mit kell pótolni.
Nagyon higiénikus volt minden és a mellékhelyiségek is endezettek voltak.

Köszönet neki: JagaMari
Értékelés időpontja: 2015. január 9.

Kellemes hangulat, félhomály, élő zongoraszó.
maceszgombóc

nagyon szeretem!
csak ajánlani tudom!!!!!

• Hangulat
1  Köszönet neki: GyOrsolya

A következőt megtekintő utazók: Spinoza Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Spinoza Cafe? Ossza meg benyomásait!