“Flegma pincérnő”

Elysée Bistro & Kávéház
Környék: Kossuth tér
Környék: Kossuth tér
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Svédországból jöttek látogatóba rokonaink, meglátogattuk a Parlamentet, sétáltunk és megláttuk ezt a kis hangulatos helyet, gondoltuk jó lenne itt meginni egy kávét. Rossz döntés volt, még mi éreztük kellemetlenül magunkat, hogy bementünk, a tetovált felszolgáló lány egyenesen goromba volt. Egy ilyen helyen, ami a központba van, főleg turisták látogatják, szerintem sokkal kedvesebb felszolgálókat kellene alkalmazni!

1  Köszönet neki: annaz102
illesedit, a Elysée Bistro & Kávéház alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 3.

Kedves Anna Z,
Sajnáljuk, hogy ilyen rossz élményben volt részük! A véleményük azonban számít, és tenni fogunk az ellen, hogy ilyen még egyszer előforduljon. Reméljük, ha legközelebb ellátogatnak hozzánk, sokkal kellemesebben fogják magukat érezni!

Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Menjetek, isteni sütik, jó borok( Nagy vàlasztèk), jófej, kedves pincèrek, pazar kilàtàs( Parlament esti fènyben, Duna- part), nagyon hangulatos enteriör, csak ajànlani tudom

Köszönet neki: Kveronik
illesedit, a Elysée Bistro & Kávéház alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 20.

Kedves Kveronik,
Nagyon köszönjük az elismerő és kedves szavakat! Reméljük hamarosan újra ellátogattok hozzánk!

Értékelés időpontja: 2017. május 5. mobiltelefonon

Remek ételek, italok és kiszolgálás! Sokat járunk ebbe a hangulatos kis étterembe. Még soha nem csalódtunk semmiben. A ratatioulle nagyon finom és a limonádékat is csak dicsérni tudom!

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Szunyoghalos
illesedit, a Elysée Bistro & Kávéház alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. május 10.

Kedves Szunyoghalos,
Nagyon köszönjük a kedves szavakat! Reméljük hamarosan újra ellátogattok hozzánk.
Elysée Csapat

Értékelés időpontja: 2017. március 11.

Másodjára tértem be egy szombat délelötti kávézásra a parlament oldalában található kávéházba. Sajnos a teraszon már nem volt hely, pedig gyönyörű napsütés volt. A pincérek nagyon nem akartak észre venni minket. A bárpultban lévő kolléga idegesen pillangatott ránk, nyilván szégyelte hogy a kollégái kint beszélgetnek az utcán ahelyett hogy a vendégeket a lehető leggyorsabban szolgálnák ki. Nagy nehezen megkaptuk amit akartunk de ezek után már nem a kávétól volt keserű a szánk ize. A kávé nem volt rosz, de én biztosan baristát alkalmaznék és rámennék arra hogy ilyen helyen a város egyik legjobb kávéját mérjem. Biztos nem én fogom megváltani a világot de az a véleményem hogy a számla végösszegére rászámolt szemtelenül magas szervizdíj nem fogja idevonzani a kávézás szerelmeseit. Nyilván turisták lehúzására kiváló módszer, de mi van akkor ha nem tetszett a kiszolgálás és esetleg nem hoztak a kávéhoz vizet kisérőnek? Akkor is köteleznek szervizdíj fizetésére???? Marhaság. Mindenesetre ha szeretne valaki napsütésben a parlament oldalában kávézgatni akkor bátran ajánlom a helyett.

A látogatás dátuma: 2017. március
3  Köszönet neki: Laszlo V
illesedit, a Elysée Bistro & Kávéház alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. március 17.

Kedves voroslaszlo0,
Sajnáljuk, ha rossz tapasztalata volt a kiszolgálást illetően. Reméljük következő alkalommal nagyobb elégedettséggel fog távozni tőlünk!
Üdvözlettel:
Elysée Csapat

Értékelés időpontja: 2017. február 13. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos hely az ország fő terén. A belső kialakítása mestermunka.
Az ételek minőségére sem lehet panasz, nekem a sütőtök levesük nagyon bejött.
Ami kicsit zavaró, az a kissé hűvös hőmérséklet az étteremben és nekem a zene is egy kicsit fortébb volt.
De ettől még nagyon fínomakat ettünk.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: weilerrobert
illesedit, a Elysée Bistro & Kávéház alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. február 22.

Kedves Róbert W,
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat. Reméljük hamarosan ismét ellátogatnak hozzánk.
Elysée csapat

A következőt megtekintő utazók: Elysée Bistro & Kávéház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Elysée Bistro & Kávéház? Ossza meg benyomásait!