Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Szabaduló szoba: Éjszaka az egyiptomi múzeumban

Kiválló hangulatú légkört teremtettek azzal, hogy nem sajnálták a díszítést. Jó pár olyan egyedi... olvasson tovább

Értékelés időpontja: ma
TiRekSz
Különleges szabadulószobák

Nagyon sok szabadulószobában voltunk Pesten, a Mysterygamesben négyben: Maja birodalom, Alkimista... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 6 nappal ezelőtt
Gabor2300
Mind a(z) 428 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nagyon nagyon jó volt! A díszlet nagyon jó, a személyzet nagyon kedves. A feladatok érdekesek, izgalmasak. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Biztos visszatérünk még és a többi szobát is kipróbáljuk.

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: 448fghf
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nehéz, de megoldható szabaduló szoba az "Alkimista aranya". A feladatok érdekesek. Mindenkinek ajánlom, akár kezdőknek, akár haladóknak.

A program dátuma: 2016. november
Köszönet neki: Nilnarin
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Baráti társasággal érkeztünk, sokan még sosem jártak szabaduló szobában. Kellően nehezek voltak a feladatok, de nem megoldhatatlanok. Mindenkinek nagyon tetszett!

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: lm_dozsa
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Rég nem töltöttem el 1 órát ennyire jól. Igazi ahogy próbálod megtalálni a következő láncszeme, közben az időt is figyeled.

Nagyon jó fejek voltak velünk, segítőkészség is *is 5ös!

A program dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Andrea_Spacsek
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Érdekes, szépen felszerelt, profi szabadulószobát sikerült megismernünk a MysteryGames-ben. Jót szórakoztunk, mozgattuk az agyunk rendesen - a "Kiváló" megítélést csak azért nem tudom megadni, mert egy pár technikai rész hibás volt (értsd: nem működött az elektronika), így végül az egyébként valószínűsíthető kijutás okozta élmény elmaradt.

De ettől függetlenül (vagy ezzel együtt) is nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: GlasnerG