“Mystery games szabadulószoba”
MysteryGames értékelése

MysteryGames
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Hasznos információ: Idősebb gyermekeknek szóló programok
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nagyon tetszett a Maya birodalom szoba. 4-en mentünk és időn belül sikerült kijutni. Voltak logikai és keresgélős feladatok is. Korábban az Alkimista szobában voltunk. Ott talán több volt a keresgélős feladat :) A srácok nagyon kedvesek voltak. Az előtér és a szobák igényesek. Csak ajánlani tudom!! Igazán jól éreztük magunkat mind2 alkalommal. Gyerekekkel készülünk az Egyiptomi szobába, majd barátokkal a tengeralattjáróba :)

Köszönet neki: Orsi K

Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nagyon nagyon jó volt! A díszlet nagyon jó, a személyzet nagyon kedves. A feladatok érdekesek, izgalmasak. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Biztos visszatérünk még és a többi szobát is kipróbáljuk.

Köszönet neki: 448fghf
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nehéz, de megoldható szabaduló szoba az "Alkimista aranya". A feladatok érdekesek. Mindenkinek ajánlom, akár kezdőknek, akár haladóknak.

Köszönet neki: Nilnarin
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Baráti társasággal érkeztünk, sokan még sosem jártak szabaduló szobában. Kellően nehezek voltak a feladatok, de nem megoldhatatlanok. Mindenkinek nagyon tetszett!

Köszönet neki: lm_dozsa
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Rég nem töltöttem el 1 órát ennyire jól. Igazi ahogy próbálod megtalálni a következő láncszeme, közben az időt is figyeled.

Nagyon jó fejek voltak velünk, segítőkészség is *is 5ös!

Köszönet neki: Andrea_Spacsek

A következőt megtekintő utazók: MysteryGames ugyancsak megtekintették

Járt már itt: MysteryGames? Ossza meg benyomásait!