Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Maya birodalom

Különösen tetszett, hogy nincsenek szöveges instrukciók, ezért tökéletes választás vegyes vagy... olvasson tovább

kovacsaa
Szorakoztato es szinvonalas feladvanyok

Sok szabaduloszobaban jartunk mar, de ide kulonlegesen szivesen jarunk vissza. Legutobb a... olvasson tovább

ZoltanF_01
Budapest, Magyarország
Mind a(z) 388 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nagyon nagyon jó volt! A díszlet nagyon jó, a személyzet nagyon kedves. A feladatok érdekesek, izgalmasak. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Biztos visszatérünk még és a többi szobát is kipróbáljuk.

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: 448fghf
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Nehéz, de megoldható szabaduló szoba az "Alkimista aranya". A feladatok érdekesek. Mindenkinek ajánlom, akár kezdőknek, akár haladóknak.

A program dátuma: 2016. november
Köszönet neki: Nilnarin
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Baráti társasággal érkeztünk, sokan még sosem jártak szabaduló szobában. Kellően nehezek voltak a feladatok, de nem megoldhatatlanok. Mindenkinek nagyon tetszett!

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: lm_dozsa
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Rég nem töltöttem el 1 órát ennyire jól. Igazi ahogy próbálod megtalálni a következő láncszeme, közben az időt is figyeled.

Nagyon jó fejek voltak velünk, segítőkészség is *is 5ös!

A program dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Andrea_Spacsek
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Érdekes, szépen felszerelt, profi szabadulószobát sikerült megismernünk a MysteryGames-ben. Jót szórakoztunk, mozgattuk az agyunk rendesen - a "Kiváló" megítélést csak azért nem tudom megadni, mert egy pár technikai rész hibás volt (értsd: nem működött az elektronika), így végül az egyébként valószínűsíthető kijutás okozta élmény elmaradt.

De ettől függetlenül (vagy ezzel együtt) is nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: GlasnerG