Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Egyiptomban jártunk

Amit legelőször kiemelnék a nagyon kedves és profi játékmester (tapasztalatunk szerint a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 6 nappal ezelőtt
72juvi
Budapest, Magyarország
Maya szoba

Már több szobában is voltam, mindegyik nagyon jó volt, csak ajánlani tudom. A személyzet nagyon... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2021. február 21.
nemethreka
Mind a(z) 620 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Eddig a legjobb szabadulo szoba ahol voltam. Látványban messze felülmúlta az eddigieket. Jól kidolgozott részletek szuper díszlet fogadott minket. Mintha tényleg egy Maja birodalomban lettünk volna. A személyzet is nagyon kedves és segítőkész is volt.

Köszönet neki: csucsu130
Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Sok szabadulószobában voltam már, de ez volt eddig az egyik legjobb. A szoba nagyon látványosan volt berendezve és az egész szoba hangulata fantasztikus volt. A játékmenet is izgalmas, kiváltképp tetszett, hogy nem a szokásos számzáras lakatok és kulcsos lakatok nyitogatásáról szólt a szabadulás, hanem rengeteg egyéb technikai megoldást is használtak a feladványokban, így azok még élvezetesebb voltak számunkra. Mindenképpen ajánlanám másoknak is!

Köszönet neki: Attila0417
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Nagyon jó volt! Biztos visszamegyünk még, mert a többi szoba is jónak tűnt! Főleg a tengeralattjárósat szeretnébk kipróbálni

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: szeszler
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Nagyon igényes ötletes volt! Tetszett, megérte elmennünk! Biztosan visszamegyünk más szobát is kipróbálni!

Köszönet neki: buczkokitti
Értékelés időpontja: 2018. február 6.

Nagyon jó volt a pálya és a feladatok amiket meg kelet oldani hogy ki szabaduljunk a szobából. ;) ;)

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: dezsi911210