Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Maya birodalom

Négy gyerek és egy nagymama próbálta megfejteni a Maya birodalom rejtélyét. Nagyon ötletes... olvasson tovább

Anide123
Budapest, Magyarország
Mysterygames Szabadulószoba

A múzeumos szobában voltunk. Nagyon ötletes és szórakoztató játék volt. Nagyon jó időtöltés minden... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 14.
LillaSimon
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 604 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Izgalmas, ötletes és változatos feladatokkal szabadulhattunk a szobából. A látvány lenyűgöző volt - figyelnek a legapróbb részletekre is.

Köszönet neki: cilisim
Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Eddig a legjobb szabadulo szoba ahol voltam. Látványban messze felülmúlta az eddigieket. Jól kidolgozott részletek szuper díszlet fogadott minket. Mintha tényleg egy Maja birodalomban lettünk volna. A személyzet is nagyon kedves és segítőkész is volt.

Köszönet neki: csucsu130
Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Sok szabadulószobában voltam már, de ez volt eddig az egyik legjobb. A szoba nagyon látványosan volt berendezve és az egész szoba hangulata fantasztikus volt. A játékmenet is izgalmas, kiváltképp tetszett, hogy nem a szokásos számzáras lakatok és kulcsos lakatok nyitogatásáról szólt a szabadulás, hanem rengeteg egyéb technikai megoldást is használtak a feladványokban, így azok még élvezetesebb voltak számunkra. Mindenképpen ajánlanám másoknak is!

Köszönet neki: Attila0417
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Nagyon jó volt! Biztos visszamegyünk még, mert a többi szoba is jónak tűnt! Főleg a tengeralattjárósat szeretnébk kipróbálni

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: szeszler
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Nagyon igényes ötletes volt! Tetszett, megérte elmennünk! Biztosan visszamegyünk más szobát is kipróbálni!

Köszönet neki: buczkokitti