“Egy jól sikerült randi”
Robinson Restaurant értékelése

Robinson Restaurant
Konyha: Magyar, Mediterrán
Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Ebéd, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Városliget
Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Az első randinak választottam a helyett! Gyönyörű környezett mellett csodás kiszolgálásban is részesültünk! Az ételek nagyon finomak voltak, a leányzó el volt ragatattva! Nagyon köszönök mindent!!!

Köszönet neki: Janos1986
PM_QualityManagement, a Robinson Restaurant alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 14.

Kedves Janos1986,

Mindenek előtt szeretnénk kifejezni a hálánkat amiért idejét nem sajnálva értékelte éttermünket a TripAdvisor-on.

Köszönjük, hogy megtisztelt minket a bizalmával és a mi éttermünket választotta az első randevújuk helyszínéül. Nem is lehetnénk boldogabbak azt látva, hogy sikerült feledhetetlenné varázsolnunk az itt eltöltött idejüket. Külön köszönjük, hogy kiemelte felszolgálóink nagyszerű munkáját, nagyon büszkék vagyunk rájuk.

Reméljük, hogy hamarosan újra ellátogat éttermünkbe.

Robinson Management

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Hallottuk hírét az étteremnek. Steakrajongó családként, nagy elvárásokkal látogattuk meg a helyet és nem csalódtunk! Étel, ital, kiszolgálás - minden tökéletes. Csak ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: horgen949
PM_QualityManagement, a Robinson Restaurant alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 22.

Kedves Horgen949,

Elképesztően hálásak vagyunk Önnek ezért a fantasztikus visszajelzésért, nagyon sokat jelent számunkra, hiszen mindig öröm ilyen pozitív véleményeket olvasni.
Felemelő érzés, hogy mindennel elégedett volt. Továbbá, jó érzés hallani, hogy az ételek és az italok is megfeleltek az elvárásainak, a szakácsaink nagyon boldogak lennének, ha hallhatnák a kedves szavait. Végül, de nem utolsó sorban, boldoggá tesz minket, hogy a felszolgálók munkájával is teljesen elégedett volt, mindent megtesznek azért, hogy a vendégeink kellemes időt töltsenek el a Robinson-ban.
Nagyon köszönjük szépen, hogy szívből ajánl minket másoknak is, nagyon sokat jelent ez számunkra! Reméljük minél hamarabb visszatér hozzánk, alig várjuk, hogy újra lássuk a legközelebbi jövőben!

Robinson Management

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Nem mondanám olcsó étteremnek viszont a minőséghez képest nincs túlárazva. Az étterem berendezése tökéletes, felszolgálás kiváló az ételek pedig csodálatosak. Őszintén jó élmény.

Köszönet neki: BarbaraK4974
PM_QualityManagement, a Robinson Restaurant alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 17.

Kedves Barbara K,

Köszönjük, hogy a Robinson éttermet választotta, és hogy tapasztalatait megosztotta a Tripadvisor olvasóival.
Hálásak vagyunk pozitív visszajelzéséért éttermünk hangulatos berendezésével és a kiszolgálás minőségével kapcsolatban.
Reméljük, hamarosan újra éttermünk vendégeként köszönthetjük.

Robinson Management

Értékelés időpontja: 2018. január 15.

Régóta vágytam ellátogatni Önökhöz, erre egy jeles esemény megünneplését tűztem ki és minden hozzá fűzött reményemet be is váltotta és a szívembe lopta magát A hely!
Lenyűgöző, ízléses dekoráció évszaknak megfelelően, a felszolgálok maximálisan képzettek, kedvesek, figyelmesek voltak az ételek pedig első osztályúak, minden igényt kielégítőek.
éééés a pezsgő kínálat… azt sem tudom szó nélkül hagyni, mivel az egyik kedvenc italom, persze csak ha ilyen színvonalú a kínálat. A legkiválóbb ízléseket kielégítő választék az igazi gourmék számára.
Maximális dicséret a színvonalas Facebook posztokért, amik szintén kiemelkednek a hétköznapi sablonos posztolások közül a frappáns, humoros és bohém átfedésekkel való megjelenésekkel.
Így tovább ;)
Hamarosan újra jövünk, köszönjük!

1  Köszönet neki: ARituka
PM_QualityManagement, a Robinson Restaurant alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 17.

Kedves ARituka,

Nagyon örülünk, hogy megtisztelt minket azzal, hogy a Robinson-ban ünnepelte az említett jeles eseményt, reméljük felejthetetlen élményekkel lettek gazdagabbak. Felemelő érzés, hogy mindennel elégedett volt, örülünk, hogy külön kiemelte a csodálatos környezetet, ami még fantasztikusabbá teszi az itt eltöltött ebédet vagy vacsorát. Továbbá, jó érzés hallani, hogy az ételek is megfeleltek az elvárásainak, a szakácsaink nagyon boldogak lennének, ha hallhatnák a kedves szavait. Végül, de nem utolsó sorban, boldoggá tesz minket, hogy a felszolgálók munkájával is teljesen elégedett volt, mindent megtesznek azért, hogy a vendégeink kellemes időt töltsenek el a Robinson-ban.

Értékelés időpontja: 2018. január 10. mobiltelefonon

Franciaországbòl hazalátogatva Férjemmel a Robinson éttermet vàlasztottuk 6.-ik házassági évfordulónk megünneplésére kedd este.
A legszuperebb asztalt kaptuk,a legbarátságosabb felszolgálòt,és egy csodás élményt!
Mind a bor ajánlás,mind a vàlaszok az ételekkel kapcsolatos kérdéseinkre több volt mint profizmus! Annyira jò érzés volt azt èrezni,hogy szívesen látnak minket,és mindenki pozitív és mosolygòs. Minden időben érkezett,sosem volt üres boros poharunk.Lestèk a kérèseinket mindannyian!
Én mint volt vendéglátòs azt mondom a felszolgàlás átlagon felüli! 5⭐️
Az étterem hangulata fenomenális,a zene tökéletes,az ételek olyan gasztronómiai élményt nyújtottak amit rég éreztünk mar Budapesten.

Gratulálok a tulajdonosoknak,hogy ilyen csodás étteremmel,és nem utolsò sorban ilyen szuper csapattal dolgozhatnak együtt!

Köszönjük szépen Szilveszternek a kedves vendèglátást ès,hogy szèppé tette a házassági évfordulónkat munkájával!

Biztos megállónk lesz halegközelebb is haza jövünk!

További sikeres munkàt kívánunk!

Szabados Kinga és Szabados Tamás

1  Köszönet neki: KingaS1940
PM_QualityManagement, a Robinson Restaurant alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 12.

Kedves Kinga S,

Mindenekelőtt szeretnénk nagyon szépen megköszönni, amiért leírta nekünk őszinte és elbűvölő véleményét ide, a TripAdvisor-ra, igazán sokat jelent ez csapatunknak.

Rendkívül örülünk, hogy éttermünket választották 6.-ik házassági évfordulójuk megünneplésére és hogy nem bánták meg a döntésüket. Igazán örülünk, hogy éttermünk, hangulata teljes mértékben elnyerte a tetszéssükett, mi is úgy gondoljuk, hogy egy igazán különleges környezetben tudjuk vendégül látni a kedves vendégeinket. Különösen jó érzéssel töltött el minket, hogy kiemelték a felszolgálás professzionalizmusát, a dolgozóink mindent megtesznek azért, hogy a finom és gyönyörűen tálalt ételek minél hamarabb a vendégeink asztalaira jussanak a Robinson-ban. Külön öröm számunkra olvasni, hogy ételeinkkel is tökéletesen meg voltak elégedve.

Köszönjük szépen még egyszer, hogy megosztotta velünk élményeit, megtisztelő lenne számunkra, ha újra vendégül láthatnánk Önöket a közeljövőben!

A következőt megtekintő utazók: Robinson Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Robinson Restaurant? Ossza meg benyomásait!