“Frankel Leó utca”
Dolcissima értékelése

Dolcissima
101. helyezett 215 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Davide cukrászdájában egy reggeli cornetto, mi az hogy egy ? : igenis az anyakovászos, réteges, magas, pillekönnyű cornetto egy olasz capuccinoval hatalmas élmény !

Köszönet neki: Bela G

Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Kollegáimnak vettem több fajta süteményt és a kávét is megkóstoltam. Minden nagyon finom volt biztosan máskor is megyek még!

Köszönet neki: Ivimi
Értékelés időpontja: 2018. január 17. mobiltelefonon

A kiszolgálás kedves, a pisztáciás süti pedig nagyon finom volt. Nincs annyira központi helyen, de amikor voltunk, nem volt sok szabad hely.

Köszönet neki: Storyteller688161
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Rengeteget jarunk Romaba, igy szerettem volna keresni itthon egy igazi kis olasz reggelizohelyet ahol cornettot es finom kavet iszogathatunk olasz hangulatban. A honlap alapjan esett a Dolcissimara a valasztas.
Nagy csalodas volt. Kicsi a valasztek, a suti iszonyu szaraz volt. Nyitasra jottunk, friss pekarut 25perc mulvara igertek, de 45 perc mulva sem volt. Ezert addig tegnapit (?) ettunk.
A helynek nincs hangulata, nem szol olasz zene, az elado nem tudja mi az a cornetto (azt mondja nincs es soha nem is szokott lenni, aztan mikor rajon a beszelgetesunkbol hogy az a croissant akkor kozli hogy 25perc mulva lesz), a hosszu pad annyiszor repitett a magasba ahanyszor valaki leult vagy felallt a masik vegen.

1 ristretto, 1 capuchino, 1 espresso, 12 db szaraz kis sfogliatelle osszesen 3.300 HUF.

2  Köszönet neki: EvelinF117
Értékelés időpontja: 2017. december 6.

Vasárnap délutáni csavargás végén tértünk be a cukrászdába. 1 sarokra tőle találtam parkolóhelyet - vasárnap lévén ingyenes.
Nekünk nagyon szimpatikus volt a steril berendezés ellenére. Már kint volt a karácsonyi dekoráció is. :)
Pisztácia rajongóként a torta Bronte nekem nagyon bejött, a pisztácia-ricotta tortát viszont nem nekem találták ki. Minden alkotóeleme finom volt, aki a túrótortát szereti, annak meleg szívvel javaslom! A dobozos (szénsavas) limonádét is csak javasolni tudom! Tényleg minőségi és nagyon laktató sütemények. Az árszínvonal igazi óbudai és/vagy igazi olasz. De prémium minőséget ennyiből lehet készíteni. A Facebook-on sok kritikát lehet olvasni a kiszolgálással kapcsolatban, nos nekünk nincs okunk panaszra. Mindent rendben megkaptunk, nem volt problémánk.
A süteményt aranyszegélyes tányéron kaptuk...
A hely kialakítása egyébként ötletes. Hatalmas aranyozott keretes üvegen keresztül beláthatunk a konyhába is.
A mellékhelyiség tiszta és vagányul modern.
Egy szóval jól sikerült befejezése volt a napnak.

1  Köszönet neki: Storyteller731832

A következőt megtekintő utazók: Dolcissima ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dolcissima? Ossza meg benyomásait!