“rántott hús újragondolva”
Buja Disznók értékelése

Buja Disznók
Értékelés időpontja: 2018. március 7.

A legendássá vált rántott hús miatt érkeztünk és nem csalódtunk! A krumplisaláta is kiváló, a másik főétel, a szalontüdő is parádés volt, Szövényi Áron remek etyeki fehér házasításával kísérve.

Köszönet neki: Piramis1
Zoltán F, a Buja Disznók alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 8.

Köszönjük!
Várunk vissza!

Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Már többször voltam, a rántott hús nagy kedvencem. méret óriási, egyszerre ,még sosem csúszott le. krumpli nekem nem jön be, de ez ízlés kérdése és ezért nincs szívem pontot levonni, mert aa pultos rendszer ellenére figyelmesek voltak a dolgozók is.

1  Köszönet neki: Cruiser751297
Zoltán F, a Buja Disznók alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 25.

Köszönjük!

Értékelés időpontja: 2018. január 9. mobiltelefonon

3 féle főétel van, én rántotthúst ettem krumplisalátával.
A hús hatalmas volt, finom, nem volt vékony és kiszáradva. Szerintem két före is elég. A krumplisaláta nagyon finom, viszont lehetne kicsit nagyobb adag.

Egy jó rántotthúsért máskor is visszajövök ide!

Köszönet neki: anitabaksa85
Értékelés időpontja: 2017. november 18. mobiltelefonon

Tisztességes alapanyag. Gyors, kedves és profi kiszolgálás.
Szerencsére rövid étlap, de a minőség megkérdőjelezhetetlen.
Kiváló.
Ajánlott.

Köszönet neki: BenceB118
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

A legjobb rántotthús a városban! Pont amilyenről álmodtál...Remek kiszolgálás,barátságos gyors kiszolgálás

Köszönet neki: TrailBlazer738914

A következőt megtekintő utazók: Buja Disznók ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buja Disznók? Ossza meg benyomásait!