“Barátságos hely, finom ételek.”
Buono - IL Treno értékelése

Buono - IL Treno
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Az étterem kutyus barát, ez különösen tetszett nekem. A hely légköre barátságos, a kiszolgálás gyors és az ételek is finomak. Emellett bő választékkal rendelkezik az étterem, amely évszakonként változik. Bármilyen jellegű találkozáshoz illik.

Köszönet neki: pzsanett95

Értékelés időpontja: 2018. január 23. mobiltelefonon

Nagy csalódás volt. A gnocchi di Roma (Gnocchi csirkehússal, póréhagymával,diós olajjal,parmezánnal) nagyon rossz volt, első körben vissza is küldtem, mert a szénné égett póréhagyma melett a gnocchi is szépen megégett és úszott az olajban.
A második adag, amit a képen is mellékeltem annyival volt jobb hogy csak a gnocchi nem volt megégetve, a hagyma ismét. Egyébként a gnocchinak nevezett valami vagy kiskörömnyi vagy diónyi méretű volt, íze semmi, csak olajos. A burgonyamlevesnek sem volt semmi íze,de szépen volt tálalva.
A pincér legalább udvarias volt.

2  Köszönet neki: 171krisztinah
Értékelés időpontja: 2017. október 14.

Nagyon klassz hely - változatos és finom ételek - évszakonként új étlap! Gyors kiszolgálás. Az étteremben vizes palackok vannak kirakva - így nem kell a drága innivalót is megvenned. Hétköznaponként is megéri beülni....

1  Köszönet neki: OrsolyaM66
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Egy di peppino-t ettem maccheroni tésztából.
A tészta szétfőve, íztelen, felét sem ettem meg.

A gombaleves finom volt.

1  Köszönet neki: nilatako
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 27.

Mivel a hely prémium tészta étteremként hirdeti magát hasonló színvonalat vártunk, mint más hasonló helyeken. Ehhez képest, hogy 6 éves kisfiam idézzem: "csak megfőzték a tésztát, kibontottak egy üveg paradicsomszószt és ráöntötték és nem is maguk készítik a tésztát.". Szerintem ez mindent elmond és ehhez képest az árak magasak. Menza feeling...

2  Köszönet neki: Eszter Z

A következőt megtekintő utazók: Buono - IL Treno ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buono - IL Treno? Ossza meg benyomásait!