“Egyre rosszabb”

Hummus Bar
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Nem első alkalommal voltam a HummusBar Nagymező utcai éttermében. Régebben teával fogadtak, és a szószokat is elég nagy mennyiségben adták az ételhez.
Ma a teának híre sem volt, a szószokból pedig egy teáskanálnyit tettek elénk. Első alkalommal, alapvetően 2 személyre hozták a szószt, de ma már csak 1 személyre. A pincért megkértem hogy hozzon még szószt, erre még egy teáskanálnyit hozott külon tányéron. Kicsit felháborodtam ezen. Ezt leszámítva, egy nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek, de sajnos erre csak 3 csillagot tudok adni.

Köszönet neki: KPeti27

Értékelés időpontja: 2016. március 28. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás , hatalmas adagok .. Es a szőke pultos lány nagyon kedved es deloratív. Öröm így ide járni . ;)))))))

A látogatás dátuma: 2016. március
Köszönet neki: 102gy_rgys
Pavel M, a Hummus Bar alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2016. április 1.
Google-fordítás

sounds like a love story in progress... :)

Értékelés időpontja: 2015. december 8. mobiltelefonon

Sokat járok a többi hummus bárba, nagyon örültem amikor megtudtam hogy a Nagymező utcában is nyílt egy.
Itt is kedvesen fogadtak nagyon finomak az ételek akár a többi éttermükben is. Biztos visszatérek!

A látogatás dátuma: 2015. december
Köszönet neki: Hellenke
Pavel M, a Hummus Bar alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2015. december 14.
Google-fordítás

Hellenke we sure be waiting for you ;)

Hope you liked our new look too, more of it to come!

Értékelés időpontja: 2015. december 4.

Életünk legrosszabb shakshukáját kaptuk itt, borzasztóan amatőr szervizzel. Összesen 5 vendég volt, de senki sem tudta melyik vendég mit kért. Az italt elfelejtették, de felszámolták. WC koszos, takarítási napló szerint takarítás 6 órája nem volt. Több hummus bárban jártunk már nem egyszer, ez az egység szégyene a hálózatnak. Néha a kevesebb több!

A látogatás dátuma: 2015. december
2  Köszönet neki: Emyhun
Google-fordítás

wow mr Emyhun, no need to be so aggressive & rude..

we are working hard and developing lots of procedures to make your food and experience as pleasing as possible. Like everything in life, you always have malfunctions in the system, the place is still new, we still changing the stuff there, overseeing the managers and putting lots of efforts to make it one of the best locations we have - as its the first one build with new brand identity.

So thnx, for bringing our attentions for some small issues which are already fixed, now you can relax and enjoy it again and again ;)

Értékelés időpontja: 2015. november 29. mobiltelefonon

Finomak az ételek, igazi kelet ízek! Remek a kiszolgálás, kedvesek a dolgozók, és gyorsak. Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: Torontáli J

We are with you 100%!

Hope you liked our new rebranded design! Rest of the locations will follow the rebranding process over the next couple of months!

A következőt megtekintő utazók: Hummus Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hummus Bar? Ossza meg benyomásait!