“Gusztustalan pultoslanyok/disgusting waiting stuff”

Atlantis Bisztró & Biliárd
Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Borzalmasan bunko kiszolgalas, kilogott a kapa a szajukbol es nyiltan beszologattak, a thumbnailen levo "novel" az elen. A jatekok jok.

2  Köszönet neki: Imre M

Értékelés időpontja: 2017. december 29. mobiltelefonon

Édes-chilis csirke szendvicset rendeltem. Sajnos kötelező volt fűszeres burgonyával - sima szendvics opció nincs.

1700 forintért kaptam egy rántotthúsos szendvicset kiszáradt és szenesre égetett hamburger zsemlében, olcsó és trágya minőségű sültkrumplival. Nemhogy fűszer, de só se volt rajta.

6000 forinttal fizettem és 5400-ból kértem vissza. A pincérnő egy ötszázast adott vissza, de ezen akkor nem akartam pattogni, nehogy a vacsora lássa kárát. Hát... Ezért az élményért teljesen felesleges volt elnézni a bunkóságát.

Botrányosan rossz volt, senkinek nem javaslom ezt a helyet enni.

Köszönet neki: ArikanW
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

All you can eat csoportosan -gyenge ételek, horribilis ár, kiszolgálás hiánya, mindenért könyörögni kell

Köszönet neki: b_nkutij
Értékelés időpontja: 2017. március 26. mobiltelefonon

Barataimmal voltunk itt egy konnyu szombat esti billiardozasra. A kiszolgalas gyors es korrekt, az italok ar érték és minőség aránya kiváló. Tiszta hely, nem tul hangos de kellemes hangulatos. Mellékhelységek is rendben. I'll be back....

Köszönet neki: Tamas P
Értékelés időpontja: 2017. február 10. mobiltelefonon

Odaérkezèsünk után kiderült, hogy még nem szabad a lefoglalt asztalunk. Ezután a pincèr minôsíthetetlen módon beszélt velünk es oktatott ki minket. Amikor ezt szóvá tettük a kollégáinak távozàskor ôk még rátettek egy lapáttal a bunkó stílusra. Szörnyû hely, távol a szolgáltatói hozzáállàstól. Soha többet ide nem jövünk.

2  Köszönet neki: Csnagy

A következőt megtekintő utazók: Atlantis Bisztró & Biliárd ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Atlantis Bisztró & Biliárd? Ossza meg benyomásait!