“Meglepően jó!”
Epic Burger értékelése

Epic Burger
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Korrekt áron szuper hamburger. Nem kimagasló burgerre számítottam, de így is nagyon kellemesen csalódtam. Semmi felesleges flanc, semmi túlzás, a hús megfelelő állagra darálva és sütve. Nagyon szerettük, szuper alternatívája a nagy láncoknak.

Köszönet neki: mesterzw

Értékelés időpontja: 2018. február 1.

Pörgős személyzet és hatalmas Hambik :) Megtaláltuk párommal a legjobb Burgerezőt Budapesten. Mindenkinek jó szívvel csak ajánlani tudom, Ez után biztos nem maradunk éhesek.

Köszönet neki: mokuska22
Értékelés időpontja: 2018. január 17.

Egyszer ettünk itt eddig, de haladó burgeresként meg kellett állapítanom, hogy az 5 legjobb között van budapesten.
Nem nagyon lehet belekötni. Talán nagyobb helyre kellene költözni :)

Köszönet neki: laclotte
Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Egy alkalommal a barátnőimmel vacsoráztunk náluk. Nagyon finom volt minden étel amit rendeltünk. Szuper volt, hogy a hamburger tartalmát mindenki a saját szája íze szerint kérhette a felsorolt alapanyagokból. Jó megoldás, hogy a rendelés sorszámát egy tv-n mutatják, ha elkészült. De ha valaki a szabadban ül le akkor sajnos valakinek bent kell maradni, hogy figyelje a kijelzőt, mert nem látni másképp. Talán érdemes lenne valamilyen módon kihelyezni egy monitort erre a célra.

Köszönet neki: dettiptrvcs
Értékelés időpontja: 2017. december 12. mobiltelefonon

... és amit kaptam, az leírhatatlan. Bátran ajánlom mindenkinek! Garantálom, hogy nem lesz csalódás! ;)

Köszönet neki: SzekeresLevente

A következőt megtekintő utazók: Epic Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Epic Burger? Ossza meg benyomásait!