“Hétvégi sütizés”
Daubner Cukraszda értékelése

Daubner Cukraszda
42. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Egy fárasztó sportolást követően "szaladtunk" be. Én már a 80-as évek óta törzsvendégük vagyok, még egy körfolyosós társasházból indult cukrászda él az emlékeimben. Azóta folyamatosan fejlődik, de a minőségből nem enged.

Köszönet neki: robenceva

Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

20p sorban állás után :
Nincs !!!!Legalábbis tegnap ezt mondták ,a milyen diabetikus édességek vannak kérdésünkre .
Egy ilyen volumenű hely ezt nem engedheti meg magának .!!!

1  Köszönet neki: chenXIXchen
Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Nagyon szeretem a süteményeket de szörnyen elkeseritő hogy nem veszik fel a telefont ezért Pesterzsébetről oda kell utaznom kétszer is( ami nem kevés költség )egyszer a rendelésnél és az átvételkor!Ez nem igazán profikra vall!És szörnyen dühős vagyok!

3  Köszönet neki: liza20150524
Értékelés időpontja: 2018. január 2.

Azt gondoltam eltúlozzák, de ez nem igaz. Nagyon finomak a sütemények, külön parkoló áll rendelkezésre, nincs messze a villamostól sem. A zsúfoltság és a helyhiány viszont zavaró. Inkább elvitelre szoktam kérni és otthon élvezem az ízeket.

1  Köszönet neki: esztykeb
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

A cukrászdának évről évre romlik a színvonala. Amit az előttem szólók írtak, hogy nem lehet leülni és kártyával fizetni az is kész vicc a mai világban. Bár parklóhely kialakítására is csak sok év után került sor. De számomra amitől most végleg betelt a pohár az az, hogy beigli rendelés miatt 3 napja hívohatom a helyet és egész nap foglaltat jelez. Ha számukra ennyire nem fontos hogy rendelést vegyenek fel és a 3 telefonból mind a hármat mellé teszik, akkor majd választunk másik cukrászdát, számtalan kiváló új hely nyílik évről évre ami szebb, komfortosabb és ahol kedvesek és szívesen felveszik a megrendelésünket. Valamint szélesebb is a kínálatuk és finomabb is mert mint írtam évek óta romlik a színvonal és nem csak a kiszolgálás stílusában hanem a sütemények minőségében is.

7  Köszönet neki: CsipCsirip

A következőt megtekintő utazók: Daubner Cukraszda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Daubner Cukraszda? Ossza meg benyomásait!