“Hangulatos”

Chili Bar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Eddig minden alkalommal maximálisan meg voltunk elégedve. Ízletes, gusztusosan tálalt ételek, kedves személyzet, tiszta mosdó.

Köszönet neki: CsillaH86

Értékelés időpontja: 2018. január 23.

Életem legrosszabb hamburgerét ettem itt, a buci enyhén szólva szikkadt volt, a pogácsa pedig mócsingos, és nem a fele marha-fele bacon verziót kértem, Ezt a szintet egy picai bódéban vásárolt, negyedannyiba kerülő, 2 perc alatt összedobott hamburger is megugorja. Egyetlen pozitívum volt csupán; az olajban sült édesburgonya, ami meglepő módon alig volt zsíros, viszont ropogos lett. Összességében senkinek sem ajánlanám, én többet nem jövök ide.

Köszönet neki: dream_ch4sr
Értékelés időpontja: 2017. december 1.

Ez a hely egyszerűen remek. Rögvest, amint beléptünk szimpatikus volt a hely. Nem csupán rendkívül ízléses, kellemes hangulata miatt, hanem azért is, mert a vendéglátó fiatalember azonnal kedvesen üdvözölt, s hellyel kínált minket. Gyorsan ki is jött az asztalunkhoz a rendelést felvenni, de hagyott elég időt az étlap tanulmányozásának is. Tökéletes volt, ahogy a munkáját végezte. Igazán készségesen vette fel a rendelést, és segített mindenben.
Az ételt nagyon gyorsan kihozták, és módfelett finom volt. A végén a számlát egy hölgy hozta ki nekünk, aki szintén nagyon kedves, és szimpatikus volt.
Az árak ugyan picit magasak, de szerintem megéri minden fillérét, főleg, hogy sajnos Budapesten még mindig nagyon meg kell becsülni a rendes kiszolgálást.
Bármikor szívesen megyek vissza, sőt, már tervezem barátokkal, hogy visszamegyünk többen. Nagyon köszönöm, Chili! :)

Köszönet neki: 705esztern
Értékelés időpontja: 2017. június 17. mobiltelefonon

Azért tértünk be, mert finom volt a quesadilla - régen. Most egy vagyonért inkább gyenge-közepes minőség. Abszolút túlárazott, némi rugalmasságért ezen felül pofátlan felár. Nem ajánlom senkinek.

1  Köszönet neki: evamkl
Értékelés időpontja: 2017. június 8. mobiltelefonon

Remek hangulatú bár-étterem.
Napi menüt ajánlottak ami egyébként is az étlap része.
Tökéletes volt az étel íze, minősége.
Ha erre járunk visszatérünk;)

Köszönet neki: 3PArpi

A következőt megtekintő utazók: Chili Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Chili Bar? Ossza meg benyomásait!