“Tökéletes”

Vicky Barcelona
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. február 25. mobiltelefonon

Remek kiszolgálás, nagyon kedves és udvarias személyzet (Sebi szolgált ki minket), csak ajanlani tudom! Legközelebb gondolkodnom sem kell hova menjek, ha a Gozsduról van szó!

Köszönet neki: Krisztina J

Értékelés időpontja: 2017. február 17. mobiltelefonon

Szuper spanyol hangulat, autentikus ételek, tökéletes péntek esit lazítás. Flórának pedig külön köszönjük a figyelmes és kedves kiszolgálást. Most voltunk itt először, de jövünk máskor is!

Köszönet neki: reka1728
Értékelés időpontja: 2017. február 5. mobiltelefonon

Tényleg inkább bár, kicsi asztalokkal. Klasszikus tapasok, de nagyon jók, kedves kiszolgálás, jó spanyol borok. Ami negatív: 10 után rettenetesen hangos lett a zene.

Köszönet neki: kuttorkutya
Értékelés időpontja: 2017. február 4. mobiltelefonon

Szuper a hely és köszönjük a perfekt kiszolgálást Milánnak!!!!!! Finom volt minden!!!! Köszönjük, jövünk máskor is!

Köszönet neki: Edit H
Értékelés időpontja: 2017. február 4. mobiltelefonon

Highly

Egyszerűen imádom ezt a helyet Minden alkalommal, ha itt vagyok, ugyanazt kapom: szuper ételek, szuper italok és nem utolsó sorban szuper kiszolgálás Köszönjük a mai pincérünknek, Milánnak, hogy ma is csupa jó emlékkel és finom ízekkel távozhattunk

Legjobb Sangria a városban

Köszönet neki: Ildikó C

A következőt megtekintő utazók: Vicky Barcelona ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vicky Barcelona? Ossza meg benyomásait!