“Csajos buli”

Vicky Barcelona
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. április 20. mobiltelefonon

Szuper kiszolgalas, szuper a sangria! OLIVER a legjobb!!! Mindenkinek ajanlom, az egyik legjobb hely budapesten!

1  Köszönet neki: Esztó K

Értékelés időpontja: 2017. április 20. mobiltelefonon

Szuper kiszolgálás, szuper koktélok! Olivér nagyon aranyos volt, borzasztóan segítőkész :) a sangriat mindkenkeppen próbáljátok ki, ha itt járatok!

Köszönet neki: Dózsa L
Értékelés időpontja: 2017. április 19. mobiltelefonon

Gondoltam én, és barátaimmal együtt betértünk erre a fantasztikus helyre. Fergeteges hangulat, kellemes környezet, finom ételek, csinos lányok. Rendkívüli estét okoztatok nekünk ès biztos nem utoljára! Köszönjük a kiszolgálást és odafigyelésed Kata!

Köszönet neki: Zoltán K
Értékelés időpontja: 2017. április 18. mobiltelefonon

A legjobb spanyolos hely Budapesten!!!! Isteni ételek! A felszolgálónk, Dóri pedig egy tünemény!!!!

Köszönet neki: Lizike777
Értékelés időpontja: 2017. április 18. mobiltelefonon

Szuper a hely! A legjobb spanyol ételek a városban! A felszolgálónk Flóra, pedig nagyon kedves, barátságos volt! Mindenkinek ajánlani tudom, biztosan jövünk még!

Köszönet neki: kaczdora

A következőt megtekintő utazók: Vicky Barcelona ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vicky Barcelona? Ossza meg benyomásait!