“Perfect day”
9BAR értékelése

9BAR
Leírás: Üzletünk Speciality coffee de nem újhullámos kávézó! Kávé kínálatunk a klasszikus olasz espresso világát idézi. Kis csapatunk a filter kávé szerelmeseit is szeretettel várja. Továbbá nálunk megtalálható még a szálas teák számos képviselője, kézműves csokoládéból készülő forrócsoki, préselt gyümölcslevek, extra joghurtok, ültetvény-szelektált kakaóbabok, szendvics kekszek és egyéb finomságok.
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10. mobiltelefonon

Nagyon kellemes Cappuccino, kedves felszolgálók... Külföldről jöttem, ajánlották nekem ezt a helyet, de egyáltalán nem bántam/bántuk meg, hogy betértünk egyet kávézni..Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Köszönet neki: Csanad B

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 1. mobiltelefonon

nagyon szerethető hely, a kiszolgálás előzékeny és kedves. a belső tér kialakítása kifejezetten ötletes, egyedi, személyes kedvencem a téglafal. és természetesen isteni a latte.

Köszönet neki: Judit J
Értékelés időpontja: 2017. július 26. mobiltelefonon

Kedves, hangulatos hely. Finom, házias és friss sütik. Hozzáértő kiszolgálás. Mindenkinek nagyon ajánlom.

Köszönet neki: Eva L
Értékelés időpontja: 2017. május 29.

Remek hangulatos hely. Kedves személyzet. Kiváló tea- és kávéválaszték. Nekem nagyon bejött. Máskor is betérek szívesen! :)

Köszönet neki: Kermitedi
Értékelés időpontja: 2017. május 23. mobiltelefonon

Hangulatos kis kávézó, közel a deák térhez. Ritkán de olyankor egy nap kétszer is betérek! Fincsi a kávé, cukik a latteart-ok imádnivaló a személyzet! Mi kell még egy tökéletes reggelhez?

Köszönet neki: Andrea P

A következőt megtekintő utazók: 9BAR ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 9BAR? Ossza meg benyomásait!