“Budapest”
Bellozzo Oktogon értékelése

Bellozzo Oktogon
Értékelés időpontja: 2017. december 1. mobiltelefonon

Finom a pizza, gyors és szolgálatkész a kiszolgálás, nagyon tiszta az étterem.
Egy gyors és kultúrált ebéd vagy vacsora megoldás.

Köszönet neki: Norika87

Értékelés időpontja: 2017. november 26.

Két Carbonarat rendeltünk két különböző tésztával. Az egyik étel nagyon sós, a másik pedig nagyon borsos volt. A magas árak mellett furcsa, hogy a tányér és az evőeszközök is műanyagból vannak és a pizzát helyben-fogyasztáshoz is papírdobozban adják. Ennyit a környezet megóvásáról!

Köszönet neki: eleodm
Értékelés időpontja: 2017. november 11.

A legjobb gyorskaja amit valaha ettem. Minden apró részlet a helyén. Menő beltér, menő design. Igazán ízletes olasz ételek gyorskaja kategóriában. Percek alatt elkészül, friss, trendi ételek. Kellemes meglepetés. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Janos M
Értékelés időpontja: 2017. október 25. mobiltelefonon

Budapesti egyik legjobb olasz étterme. Ha gyorsan szeretnél igazán finom olasz ételekhez jutni, akkor ezt a helyet ki kell próbálni! Nagyon finom, ízletes ételeket készítenek. A pizza tésztája is tökéletes.

1  Köszönet neki: D. S
Értékelés időpontja: 2017. május 9. mobiltelefonon

Nagyon finomak és laktatóak a tészták. Carbonara-t ettem, a kis adaggal is teljesen jól laktam. Mindenkinek ízlett a pizza és a tészta is.

Köszönet neki: Dorottya K

A következőt megtekintő utazók: Bellozzo Oktogon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bellozzo Oktogon? Ossza meg benyomásait!