“Regen”
Nótafa Vendéglő értékelése

Nótafa Vendéglő
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Regen imadtam ezt az ettermet, ar ertek aranyban verhetetlen, de a felszolgalas minosege az elmult 2 latogatasom alkalmaval is erezhetoen leromlott. Sokszor mar kenyelmetlenul ereztem magam a felszolgalok stilusa miatt. Remelem egyszer ujra olyan lesz mint regen!

1  Köszönet neki: abigelmischa

Értékelés időpontja: 2018. február 11.

Foglalás nélkül mentünk vasárnap ebédre, nagyon szerencsések voltunk, mert egy szabad asztal még volt. Rendkívül figyelmes és segítőkész pincér szolgált ki bennünket. Az ételek minőségiek és hatalmas adagok, de elcsomagolják a megmaradt ételt, amit vacsorára el is fogyasztottunk. Kellemes, nyugodt környezetben helyezkedik el, könnyen megközelíthető.

1  Köszönet neki: Dóra E
Értékelés időpontja: 2018. január 24. mobiltelefonon

Sokszor voltunk már és fogunk is menni! Igazi magyar konyha magyar ízekkel. Hatalmas és finom ételek! Gyors,udvarias, jófej pincérek! Akárkivel/akárhányszor megyünk mindenki meg van elégedve és senki nem marad éhes. Normál árak.

Köszönet neki: g_born536
Értékelés időpontja: 2017. december 28.

Finom ételek, nagy adagok, jó kiszolgálás! Viszont hétvégén érdemes asztalt foglalni! Ár-érték arányban is nagyon jó!

Köszönet neki: germariann
Értékelés időpontja: 2017. december 25.

A házias ízek, nagy adagok (óriási adagok) kedvelőinek ajánlom. Jó időben, a kerthelyiség nyitvatartásakor az igazi. :)

1  Köszönet neki: AndrasPetra

A következőt megtekintő utazók: Nótafa Vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Nótafa Vendéglő? Ossza meg benyomásait!