Mai nyitvatartás: 13:00 - 23:00
Fullo$h a hely!:D

Baráti szülinapon voltunk a Locked Room-ban. Az egész hely igényesen és egyedi stílusban... olvasson tovább

Értékelés időpontja: tegnap
Tshabaaa
Motel

Nagyon elveztem a jatekot, izgalmas volt. Nem volt egyszeru, de megoldhatatlan sem. A szemelyzet... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
liligatsik
mobiltelefonon
Mind a(z) 814 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Nagyon tetszett a jatek, nagyon jol szorakoztunk a gyerekekkel, erdekes , izgalmas ! Segitseg nelkul nem tudom ha ki lehet jutni mert nagyon komplex a jatek.

Köszönet neki: KingaM1252
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Első szabadulószoba élmény! Pazar volt! :)
Kicsit nehezen indult, de végül belendültünk. Jövünk máskor is!

Köszönet neki: AttilaB545
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Jó játék volt, kiszabadultunk, remek szórakozás, izgalmas volt, bár a segítségek nélkül nem sikerült volna

Köszönet neki: Quest754673
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Minden nagyon klassz volt, nagyon jól éreztük magunkat, ajánlom mindnekinek, remek szórakozás! :) egyik legjobb

Köszönet neki: DorinaK59
Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

Családilag voltunk hatan, felnőtt gyermekeinkkel. Nem először voltunk szabaduló szobában, de most először jártunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat, igényes és ötletes volt a játék. Megérkezéskor hangulatos fogadóhelyiség és segítőkész, kedves személyzet várt. A teljes egész profizmusról árulkodik, a hely, játék, a rendezés és az ott dolgozók is. Szuper volt, egészen biztosan újra jövünk majd. Köszönjük az élményt.

Köszönet neki: Fandy44