Mai nyitvatartás: 13:00 - 23:00
Csak ajánlani tudom! Próbáljátok ki!

Ha szeretitek a fejtörő feladatokat, de közben ki is szeretnétek kapcsolódni, itt a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: ma
523kittih
mobiltelefonon
Vicces élmény

Legjobban a hely hangulata tetszett és a kedves csapat, akik folyton poénkodtak. Feldobták az eleve... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt
csviven
mobiltelefonon
Mind a(z) 2 027 értékelés megtekintése

2 027 találat
1 889
1 889
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Fantasztikusan izgalmas, gondolkodtató, jól felépített játék, elsőosztályú játékmesterek.
Visszatérünk!

Köszönet neki: balogg
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Nagyon tetszett a jatek, nagyon jol szorakoztunk a gyerekekkel, erdekes , izgalmas ! Segitseg nelkul nem tudom ha ki lehet jutni mert nagyon komplex a jatek.

Köszönet neki: KingaM1252
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Első szabadulószoba élmény! Pazar volt! :)
Kicsit nehezen indult, de végül belendültünk. Jövünk máskor is!

Köszönet neki: AttilaB545
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Jó játék volt, kiszabadultunk, remek szórakozás, izgalmas volt, bár a segítségek nélkül nem sikerült volna

Köszönet neki: Quest754673
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Minden nagyon klassz volt, nagyon jól éreztük magunkat, ajánlom mindnekinek, remek szórakozás! :) egyik legjobb

Köszönet neki: DorinaK59