“Kreatìv szobàk”
Locked Room Budapest értékelése

Locked Room Budapest
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Tulajdonos leírása: A Locked Room Budapest több, mint egy szabaduló szoba! A Locked Room egy interaktív minőségi környezetben játszható kalandjáték ahol amellett hogy próbára teszitek magatokat az élményen van a fő hangsúly. Jelenleg 5 tematikus játék közül lehet választani melyekben a logikai és az ügyességi feladatok mellett a csapatmunka jut kiemelt szerephez. Budapest belvárosában, központi elhelyezkedésű helyszínen a Király utcánál található a Locked Room Szabadulós Játék. Locked Room is one of the first Room Escape Game provider in Hungary. This Escape Game was found in 2012 in the early beginning of these live adventure services. Locked has developed a lot until the beginning and now own the most exciting room escape missions. Locked Escape has moved to a larger location last summer in 2015 july to Budapest Downtown to Kiraly Street witch is the most visited street in Pest by the tourists who searching for programs at the afternoon and nightout options. Our entrance is from Szekely Mihaly Street 4. We have the most rooms in the same place in Budapest. We offer different games and different difficulty for anyone from beginners to professional escapers. We also have a nice drink bar opening from 4pm from tuesday to saturday offering refreshers and wide variety of local craft beers, soft drinks and spirits as well. Be our guest and book and appointment. Call us if you need further information.
Hasznos információ: Megvásárolható élelmiszer, Idősebb gyermekeknek szóló programok, Szekrények/tárolók, Fürdőszoba felszereltsége
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Több szobàt is megcsinàltunk màr. A szobàk nagyok kreatívak ès kellően nehezek. Az eddigi legèlvezhetőbb ès legigènyesebb szobàk ahol valaja jàrtunk. Szemèlyzet nagyon baràtsàgos ès profi. Aki szereti a kijutós szobâkat annak mindenkèpp tudom ajànlani!

Köszönet neki: GabiK527

Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Mindig ide járunk a barátokkal Lili kordinálásával! Nagyon jó időtöltés és nagyon igényes a hely!
A személyzet segítőkész és lendületes! Már majdnem az összes szobát megcsináltuk és sosem csalódtunk! Mindenkinek csak ajanlani tudom!

Köszönet neki: Maps761150
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

A kutatóbázis szobát mindenkinek ajánlom. Izgalmas volt, jó feladatokkal. Mi négyen voltunk, és ennyi kellett is, hogy mindent meg tudjunk csinálni. A segítők kedvesek voltak.

1  Köszönet neki: TREKAA13
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Családi programként voltunk itt, és a Titkos labor szobán küzdöttük végig magunkat, kicsi segítséggel. A rejtvények elég nehezek voltak, de nem a lehetetlen kategória. A szoba kivitelezése remek, végig volt zene / hangeffektek, ami nagyon sokat dob az élményen. 10/10, csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: exp182
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Hatan vadásztunk a sorozatgyilkosra egy órán át, minden perce izgalmas volt! A játéktér igényes kialakítású, a feladatok fantáziadúsak, ha elakadsz, van segítség, folyamatosan fenntartja az érdeklődést, remek csapatépítő! Egyetlen megjegyzés: volt olyan feladat, ahol elengedhetetlen az angol nyelvtudás, magyarul ugyanis nincsenek feltüntetve a válaszok. Nyilván sok a külföldi vendég, érthető, hogy angolul vannak a feliratok, de talán jelezhetnék előre, hogy legyen legalább egy angolul tudó személy a csapatban!
A személyzet kedves és segítőkész, összességében jó buli volt, visszamennék kipróbálni a többi pályát!

Köszönet neki: Ritus B
Locked R, a Locked Room Budapest alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 10.

Kedves Ritus,

köszönjük szépen a visszajelzést és örülünk, hogy tetszett a játék! :)

Szép napot!

A következőt megtekintő utazók: Locked Room Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Locked Room Budapest? Ossza meg benyomásait!