Mai nyitvatartás: 13:00 - 23:00
Nagyon izgalmas volt!

Émi és Laura nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, meg is dicsértek minket amiért kijutottunk... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: tegnap
barabasnora
Budapest, Magyarország
Kalóz

Két felnőtt és egy 12 éves felállásban mentünk a kalózos pályára (mindenkinek élete első... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
nadreka98
Mind a(z) 1 756 értékelés megtekintése

1 756 találat
1 619
1 619
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Több szobàt is megcsinàltunk màr. A szobàk nagyok kreatívak ès kellően nehezek. Az eddigi legèlvezhetőbb ès legigènyesebb szobàk ahol valaja jàrtunk. Szemèlyzet nagyon baràtsàgos ès profi. Aki szereti a kijutós szobâkat annak mindenkèpp tudom ajànlani!

Köszönet neki: GabiK527
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Mindig ide járunk a barátokkal Lili kordinálásával! Nagyon jó időtöltés és nagyon igényes a hely!
A személyzet segítőkész és lendületes! Már majdnem az összes szobát megcsináltuk és sosem csalódtunk! Mindenkinek csak ajanlani tudom!

Köszönet neki: Maps761150
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

A kutatóbázis szobát mindenkinek ajánlom. Izgalmas volt, jó feladatokkal. Mi négyen voltunk, és ennyi kellett is, hogy mindent meg tudjunk csinálni. A segítők kedvesek voltak.

1  Köszönet neki: Réka T
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Családi programként voltunk itt, és a Titkos labor szobán küzdöttük végig magunkat, kicsi segítséggel. A rejtvények elég nehezek voltak, de nem a lehetetlen kategória. A szoba kivitelezése remek, végig volt zene / hangeffektek, ami nagyon sokat dob az élményen. 10/10, csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: exp182
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Hatan vadásztunk a sorozatgyilkosra egy órán át, minden perce izgalmas volt! A játéktér igényes kialakítású, a feladatok fantáziadúsak, ha elakadsz, van segítség, folyamatosan fenntartja az érdeklődést, remek csapatépítő! Egyetlen megjegyzés: volt olyan feladat, ahol elengedhetetlen az angol nyelvtudás, magyarul ugyanis nincsenek feltüntetve a válaszok. Nyilván sok a külföldi vendég, érthető, hogy angolul vannak a feliratok, de talán jelezhetnék előre, hogy legyen legalább egy angolul tudó személy a csapatban!
A személyzet kedves és segítőkész, összességében jó buli volt, visszamennék kipróbálni a többi pályát!

Köszönet neki: ritusblvcs
Locked R, a Locked Room Budapest alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 10.

Kedves Ritus,

köszönjük szépen a visszajelzést és örülünk, hogy tetszett a játék! :)

Szép napot!