Mai nyitvatartás: 10:00 - 23:00
ÉLMÉNY

Köszönjük...egy életre szóló élmény volt. Ábelnek külön köszönet a kedvessègèrt és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt
B6907
Csernobil

A Csernobilos szobában voltunk a barátaimmal, nem csalódtunk. A pálya elég nehéz volt, de megérte... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 5 nappal ezelőtt
szbogi92
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 799 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Többször is jártunk már itt 4-5 fős társasággal, először a Lost 2 majd a Fűrész pályán. Mind kettő tetszett nekünk és sikeresen ki is szabadultunk. Legközelebb is megyünk és más pályákat is kipróbálunk.

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: VivienK221
PANiQ-ROOM_Budapest, a PÁNiQ-SZOBA - Mária utca alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 20.

Nagyon köszönjük, hogy meg is említettétek a szobákat! Igyekszünk újakat építeni a szabadulószoba szerelmeseinek, hogy ne maradjatok játék nélkül :)

Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Nagyon jól éreztük magunkat, attól függetlenül, hogy nem sikerült kijutni a szobából. Észre se vettük, hogy eltelt az egy óra. A személyzet nagyon segítőkész volt. Azt hiszem nem ez az első-és utolsó alkalom, hogy itt jártunk

A program dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Eszter V

Ugye, hogy repül az idő?! Sebaj! Mi sem szabadulunk ki mindig, pedig elég rutinosnak mondhatjuk magunkat! :D ne keseredjetek el, mert az a lényeg, hogy élveztétek a játékot. Örülünk, hogy ha visszalátogattok hozzánk, biztosak vagyunk benne, hogy a mondás igaz: "gyakorlás teszi a mestert! "

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

A Fűrész szobában jártunk csapatépítés alkalmával még 2017-ben. A szoba hangulata nem volt rossz bár számomra nem volt logikus, hogy mi miből következik. Kb. 15 perccel hamarabb kijutottunk de én vártam volna egy amolyan fűrészes hangot vagy videót esetleg zenét. Ez számomra nem volt valami félelmetes. Persze tudom, hogy normál körülmények között lehet csak ilyeneket megtenni de a bevezetésük a szobába az izgalmas volt. Összességében átlagosnak mondanám a szobát.

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: Global716564
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Nem volt értelme a nyomozásnak. Nem volt realisztikus, én igazi bizonyítékokat akartam keresni, de itt logikátlanul álltak össze a feladatok és a kódok. Plusz elindulni is nehéz ha nem jelzik az első bizonyítékot és az üzenetrögzítő csak egyszer játszható le. Ettől eltekintve jó kis móka volt.

A program dátuma: 2018. január
Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés
1  Köszönet neki: egeresi108
PANiQ-ROOM_Budapest, a PÁNiQ-SZOBA - Mária utca alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 15.

Húh! Én azt érzékelem, hogy egy picit talán félreértetted a feladatot, vagy a szabadulószobák lényegét.
Pedig az operátorotok elmondja a játék elején, hogy mi is az a szabadulószoba és az adott pályán mi a cél.

Nem kell bizonyítékokat gyűjteni, azok már megvannak, előre legyártva a játék részei, a bizonyítékok segítségével kell kiszűrni a gyanúsítottak közül a gyilkost. Ez a játék végső célja. Erre épül a játékmenet, ami mentén haladtok előre.

A kódok nem fognak sehol "egymásra" épülni, vagy nem tudom hogy ezt hogy érted pontosan, hogy egy kód mitől "logikus". A kódokat feladatok megoldásával kapjátok általában a szabadulószobákban, amelyek nyitják az ADOTT zárt dolgot. A feladatot pedig nem kell túlgondolni soha, egyszerű matekpéldák, vagy asszociációs feladványok vannak különböző köntösökbe bújtatva.

Az első feladat valóban nehéz, de nem megoldhatatlan, hiszen az emberek 80%-ban megoldják maguktól - persze minden feladat nehézségi szintje csapatfüggő.

Ráadásul hozzátenném, hogy igen nehéz pályát választottatok.
Azért köszönjük, hogy jó mókának tartottad.

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Már kétszer szabadultunk, nagyon jó hétvégi program. Kedves, segítőkész a személyzet. Szeretnénk kipróbálni a többi szobát is. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: FarAway755047

Még jóóó, hogy csináltunk egy csomót, hogy minél több hétvégén lehessünk a betervezett program része!
Várunk Titeket szeretettel a többi játékunkra is! Örülünk hogy eddig tetszettünk ;)