“Tökéletes olasz ízek ”
Ape Regina értékelése

Ape Regina
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nem először és nem is utoljára ettem itt. Az egyik kedvenc éttermem a hihetetlen finom olasz ízek és figyelmes kiszolgálás miatt. Mindenkinek szívből ajánlom. :)

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Escape789025
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves Escape789025,

Köszönjük, hogy időt számtál éttermünk értéklésére itt, a TripAdvisoron.
Nagyon örülünk, hogy minden tetszett nektek és mindent rendben találtatok nálunk.
Köszönjük ajánlásod a többi felhasználó nevében is.

Reméljük, hogy a közeljövőben találkozunk újra! :)
Grazie Mille!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Július végén voltunk először, amikor is jó magasra állítottátok a mércét. De ezt a mércét is sikerült megugranotok! Minden ugyanolyan csodálatos volt, mint először. A paradicsomleves továbbra is világklasszis, és a tészták is isteni finomak. Nagyon vártam, hogy újra megkóstolhassam a parajos-ricottás töltött tésztát tejszínes pestoval. Azonban csalódnom kellett, mert eddig azt hittem, hogy ez a világ legfinomabb tésztája. De tévedtem, az Ape Regina szószos gnocchi valami elképesztő! Szóval jelenleg két tésztátokért is oda-vissza vagyok A melegítőben lévő húsos főételek is nagyon ízletesek, őket előző alkalommal nem kóstoltuk, így viszonyítási alapunk nincs. Az uborkás limonádét megint kiemelném, az egyik legjobb limonádé, amit valaha ittam.
Sajnos pizzára megint nem maradt már kapacitásunk, így mindenképpen visszatérünk még!
Amit picit sajnálok, hogy nem volt Canolli, ezért van még egy okunk, hogy visszatérjünk
Mindenféle elfogultság nélkül állítom, hogy ti vagytok az ország legjobb olasz étterme!❤️ Remélem az elkövetkező 100 évben is itt lesztek. Köszönünk szépen mindent, ismét
Egyetlen észrevétel, a hosszú szőkés hajú pincér lány mosolyoghatna többet, bár lehet épp rossz napja volt :)

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: noemikochnyak
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 4 héttel ezelőtt

Kedves Traveler743003,

Nagyon köszönjük, hogy értékeltél minket TripAdvisoron és megosztottad ezt a csodálatos válemányed a nagyközönséggel és velünk. Hálásak vagyunk, hogy bizalmat szavaztatok nekünk másodjára is és örülünk, hogy nem utoljára találkoztunk, mert ezek szerint van még mit bepótolni (pl. pizza)! :)
Örömmel tölt el bennünket, hogy jól éreztétek magatokat nálunk ismét és reméljük legközelebb sem ér csalódás benneteket.
Mégegyszer köszönjük az elismerő szavakat! :)

Ne habozzatok betérni hozzánk, ha erre jártok!

Grazie Mille

Értékelés időpontja: 2018. október 26. mobiltelefonon

Nagyon kedves kiszolgálás és finom friss ételek jellemzik az éttermet. A tészták és a pizza is kiváló. Megéri betérni!

1  Köszönet neki: Dóri B
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 31.

Kedves Dóri B,

Nagyon köszönjük, hogy időt szántál éttermünk értékelésére és megtiszteltél minket véleményeddel.
Nagyon örülünk, hogy rendben találtatok mindent és tetszetősek voltak ételeink.
Legközelebb, ha felénk jártok ne tétovázzatok betérni hozzánk egy gyors pizzára vagy pastára, mostmár tudjátok, hogy megéri! :)

Köszönjük mégegyszer Dóri!

Értékelés időpontja: 2018. október 18. mobiltelefonon

Nagyon finom minden, a lasagne mindenképpen megér egy kipróbálást A személyzet nagyon kedves és segítőkész!

Köszönet neki: Passport825573
ApeR20, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 19.

Kedves Katona A,

Először is engedd meg, hogy megköszönjük visszajelzésed és értékelésed. Vendégeink véleménye fontos nekünk, hiszen a korrekt visszejelzés segít nekünk javítani az esetleges hibákat.
Nagyon örülünk, hogy rendben találtatok sok mindent nálunk és jól éreztétek magatokat.
Azt gondoljuk, hogy érdemes volna eljönni hozzánk legalább mégegszer, biztos vannak olyan gyöngyszemeink, amikkel nem volt szerencsétek találkozni, de lehet versenybe szállnak a lasagne-val! :)

A mielőbbi viszontlátásig,

Értékelés időpontja: 2018. október 16. mobiltelefonon

Kellemes belvàrosi hely, jól megközelíthető. Nagyon finom volt a vacsora és köszönjük Tamàsnak a remek kiszolgálást!

Köszönet neki: BJudit1
ApeR20, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 18.

Kedves borsijudit89,

Nagyon köszönjök, hogy időt szakítottál és értékeltél minket ezen a felületen.
Örömmel tölt el bennünket, hogy a kedvetekben tudtunk járni és élveztétek a nálunk eltöltött időt. Külön köszönjük a dicséretet, mely tulajdonképpen mindenre kiterjed! :)

Grazie Mille!

A következőt megtekintő utazók: Ape Regina ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ape Regina? Ossza meg benyomásait!