“Egy remek vacsora”
Ape Regina értékelése

Ape Regina
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Színházi előadás után tértünk be vacsorára. Az étlapról rendeltük az ételeket, amelyek ízletesek, finomak voltak.

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: Roving758799
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2 héttel ezelőtt

Kedves Roving758799,

Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Örülünk, hogy ízlettek ételeink és meg voltak elégedve az általunk képviselt ízvilággal.
Reméljük hamarosan újra találkozunk!

Üdvözlettel,
Ape Regina Team

Mostanában többször is erre vitt az utam és egyszer sem csalódtam. Közvetlen és profi a felszolgálás, tényleg odafigyelnek a vendégre, de nem tolakodóan. Bátran ajánlom gyerekekkel is!

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: klaymen1984
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves klaymen1984,

Köszönjük, hogy időt szántál éttermünk értékelésére és megosztottad véleményed a nagyközönséggel.
Nagyon örülünk, hogy mindent rendben találtatok és ízlettek étleeink, italaink. Minden kolléga nevében köszönjük az elismerést és reméljük, hogy mielőbb találkozunk!

Grazie Mille! :)

Köszönettel,

Értékelés időpontja: 2018. november 26. mobiltelefonon

Születésnap alkalmából először jártunk az étteremben. Megérkezéstől a távozásig udvarias fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk. Az étterem kialakítása modern és ízléses. Az ételek finomak, jó minőségű alapanyagokból készülnek. Az előételek, a grill ételek, a tészták és a desszertek is széles választékúak. Jól éreztük magunkat, köszönjük a kellemes ebédet, még visszatérünk.

2  Köszönet neki: Pinta35
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 29.

Kedves Pinta35,

Először is engedd meg, hogy megköszönjük idődet, amit éttermünk értékelésére szántál. A visszajelzésekből tudunk mi is építkezni, így ez nagyon fontos számunkra. Továbbá szeretnénk ha tudnád, hogy nagyon jól esnek nekünk szavaid, igazán hálásak vagyunk!
Nagyon örülünk, hogy mindent rendben találtatok és tetszett minden, ami "mi" vagyunk. :)
Reméljük, hogy nemsokára viszont látjuk egymást és folytatjátok nálunk az itáliai kalandot!

Mégegyszer köszönjük,
Grazie Mille!

Köszönettel és üdvözlettel,
Ape Regina Team

Értékelés időpontja: 2018. november 18. mobiltelefonon

Nem először és nem is utoljára ettem itt. Az egyik kedvenc éttermem a hihetetlen finom olasz ízek és figyelmes kiszolgálás miatt. Mindenkinek szívből ajánlom. :)

Köszönet neki: Escape789025
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 19.

Kedves Escape789025,

Köszönjük, hogy időt számtál éttermünk értéklésére itt, a TripAdvisoron.
Nagyon örülünk, hogy minden tetszett nektek és mindent rendben találtatok nálunk.
Köszönjük ajánlásod a többi felhasználó nevében is.

Reméljük, hogy a közeljövőben találkozunk újra! :)
Grazie Mille!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. november 11. mobiltelefonon

Július végén voltunk először, amikor is jó magasra állítottátok a mércét. De ezt a mércét is sikerült megugranotok! Minden ugyanolyan csodálatos volt, mint először. A paradicsomleves továbbra is világklasszis, és a tészták is isteni finomak. Nagyon vártam, hogy újra megkóstolhassam a parajos-ricottás töltött tésztát tejszínes pestoval. Azonban csalódnom kellett, mert eddig azt hittem, hogy ez a világ legfinomabb tésztája. De tévedtem, az Ape Regina szószos gnocchi valami elképesztő! Szóval jelenleg két tésztátokért is oda-vissza vagyok A melegítőben lévő húsos főételek is nagyon ízletesek, őket előző alkalommal nem kóstoltuk, így viszonyítási alapunk nincs. Az uborkás limonádét megint kiemelném, az egyik legjobb limonádé, amit valaha ittam.
Sajnos pizzára megint nem maradt már kapacitásunk, így mindenképpen visszatérünk még!
Amit picit sajnálok, hogy nem volt Canolli, ezért van még egy okunk, hogy visszatérjünk
Mindenféle elfogultság nélkül állítom, hogy ti vagytok az ország legjobb olasz étterme!❤️ Remélem az elkövetkező 100 évben is itt lesztek. Köszönünk szépen mindent, ismét
Egyetlen észrevétel, a hosszú szőkés hajú pincér lány mosolyoghatna többet, bár lehet épp rossz napja volt :)

Köszönet neki: noemikochnyak
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 13.

Kedves Traveler743003,

Nagyon köszönjük, hogy értékeltél minket TripAdvisoron és megosztottad ezt a csodálatos válemányed a nagyközönséggel és velünk. Hálásak vagyunk, hogy bizalmat szavaztatok nekünk másodjára is és örülünk, hogy nem utoljára találkoztunk, mert ezek szerint van még mit bepótolni (pl. pizza)! :)
Örömmel tölt el bennünket, hogy jól éreztétek magatokat nálunk ismét és reméljük legközelebb sem ér csalódás benneteket.
Mégegyszer köszönjük az elismerő szavakat! :)

Ne habozzatok betérni hozzánk, ha erre jártok!

Grazie Mille

Köszönettel,

A következőt megtekintő utazók: Ape Regina ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ape Regina? Ossza meg benyomásait!