“Szülinapi vacsora ”
Ape Regina értékelése

Ape Regina
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Csodás volt a hangulat és a fantasztikus kiszolgálást és segítő készséget külön köszönjük Tamásnak , biztosan jövünk még ☺️

Köszönet neki: liviapapai
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2 héttel ezelőtt

Kedves liviapapai,

Engedje meg, hogy megköszönjük, amiért tapasztalatait megírta itt, TripAdvisoron.
Minden visszajelzésnek nagyon örülünk, de legfőképp az Önéhez hasonló vélemények segítenek nekünk a mindennapokban, hiszen innen tudjuk, hogy jól végezzük munkánkat és ez erőt ad mindenkinek a csapatban.

Mihamarabbi viszontlátásra! :)

Köszönettel,

Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Színházi előadás után tértünk be vacsorára. Az étlapról rendeltük az ételeket, amelyek ízletesek, finomak voltak.

Köszönet neki: Roving758799

Kedves Roving758799,

Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Örülünk, hogy ízlettek ételeink és meg voltak elégedve az általunk képviselt ízvilággal.
Reméljük hamarosan újra találkozunk!

Üdvözlettel,
Ape Regina Team

Mostanában többször is erre vitt az utam és egyszer sem csalódtam. Közvetlen és profi a felszolgálás, tényleg odafigyelnek a vendégre, de nem tolakodóan. Bátran ajánlom gyerekekkel is!

Köszönet neki: klaymen1984
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves klaymen1984,

Köszönjük, hogy időt szántál éttermünk értékelésére és megosztottad véleményed a nagyközönséggel.
Nagyon örülünk, hogy mindent rendben találtatok és ízlettek étleeink, italaink. Minden kolléga nevében köszönjük az elismerést és reméljük, hogy mielőbb találkozunk!

Grazie Mille! :)

Köszönettel,

Értékelés időpontja: 2018. november 26. mobiltelefonon

Születésnap alkalmából először jártunk az étteremben. Megérkezéstől a távozásig udvarias fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk. Az étterem kialakítása modern és ízléses. Az ételek finomak, jó minőségű alapanyagokból készülnek. Az előételek, a grill ételek, a tészták és a desszertek is széles választékúak. Jól éreztük magunkat, köszönjük a kellemes ebédet, még visszatérünk.

A látogatás dátuma: 2018. november
2  Köszönet neki: Pinta35
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 29.

Kedves Pinta35,

Először is engedd meg, hogy megköszönjük idődet, amit éttermünk értékelésére szántál. A visszajelzésekből tudunk mi is építkezni, így ez nagyon fontos számunkra. Továbbá szeretnénk ha tudnád, hogy nagyon jól esnek nekünk szavaid, igazán hálásak vagyunk!
Nagyon örülünk, hogy mindent rendben találtatok és tetszett minden, ami "mi" vagyunk. :)
Reméljük, hogy nemsokára viszont látjuk egymást és folytatjátok nálunk az itáliai kalandot!

Mégegyszer köszönjük,
Grazie Mille!

Köszönettel és üdvözlettel,
Ape Regina Team

Értékelés időpontja: 2018. november 18. mobiltelefonon

Nem először és nem is utoljára ettem itt. Az egyik kedvenc éttermem a hihetetlen finom olasz ízek és figyelmes kiszolgálás miatt. Mindenkinek szívből ajánlom. :)

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Escape789025
ApeRegina_Budapest, a Ape Regina alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 19.

Kedves Escape789025,

Köszönjük, hogy időt számtál éttermünk értéklésére itt, a TripAdvisoron.
Nagyon örülünk, hogy minden tetszett nektek és mindent rendben találtatok nálunk.
Köszönjük ajánlásod a többi felhasználó nevében is.

Reméljük, hogy a közeljövőben találkozunk újra! :)
Grazie Mille!

Üdvözlettel,

A következőt megtekintő utazók: Ape Regina ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ape Regina? Ossza meg benyomásait!