“.”
Ape Regina értékelése

Ape Regina
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros

Családi vacsorán voltunk , és Sz. Zoltán kiváló felszolgálása mellett egy nagyon hangulatos estében volt részünk . Köszönjük

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: BagameriZsofia

Nagyszerű és igazi olasz ízek,a rendelt pizza kiváló volt! Szeretném kiemelni a kedves és kimondottan figyelmes kiszolgálást,Timinek pedig külön köszönöm a segítséget és kedvességét!
Csak ajánlani tudom mindenkinek az éttermet,személyemben pedig egy újabb törzsvendéggel gazdagodtak!

Köszönet neki: Korcsu

Mindig nagyon szívesen látogatunk el az Ape Reginába mert tudjuk, hogy kiváló a hangulat és finom ételek várnak ránk. Legutóbb is kiváló kiszolgálásban volt részünk,nagyon szépen köszönjük Tímeának.

Köszönet neki: 891d_vidg
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Ötödik alkalommal voltunk az étteremben (4 All you can eat, 1 a'la carte), mondhatni visszatérő vendégek vagyunk. Sem az ételekben, sem a kiszolgálásban nem csalódtunk soha, ahogyan tegnap sem. Végigettük az Antipastikat, leveseket, grilleket, készételeket, kértünk pizzát és tésztát is, minden nagyon nagyon finom volt, volt, ami a korábbi évekhez képest még jobb is (grillezett csirkemell, lazac, szűzérme, Pesto Rosso szósz, vaníliás kosárka)
Néhány észrevételt szeretnék tenni:
- a Caprese saláta szerintem a korábbi módon tálalva sokkal gusztusosabb
- a salátás pultban korábban többféle saláta volt, ezt kicsit hiányoltam
- korábban volt sajt az all you can eat-en is tésztákon is, most sajnos nem (lehet, hogy már külön kérni kell, sajnos ezt nem tudom)
- nagyon szeretem a Canollit, ami sajnos most nem volt, de remélem legközelebb lesz hozzá szerencsém
- a vaníliás kosárka és az epres sajttorta isteni, ki ne vegyétek a kínálatból!!
- a Pesto Rosso szósz receptje nem tudom, hogy változott-e, de a Gardanelli tésztával karöltve ez egy igazi nyerő páros!
Összességében mindenkinek ajánlom az éttermet, aki szereti az olasz ízeket, szeretne újakat megismerni, vagy csak kellemes időt eltölteni egy hangulatos helyen. Maximálisan megéri az all you can eat az árát (még úgy is, hogy 3 év alatt picit drágább lett és fél órával kevesebb az idő), mi tegnap is pukkadásig ettük magunkat. Számomra még mindig ez a legjobb étterem az országban, a szakácsok és a pincérek is nagyon kedvesek, figyelmesek, a hangulat pedig páratlan. Köszönjük az élményt, köszönöm, hogy ezt az évfordulónkat is nálatok ünnepelhettük!

Köszönet neki: noemikochnyak

Mind az ételek minősége, mind pedig a kiszolgálás kiváló volt. A pincérek (Timi és Berci) folyamatosan figyeltek, hogy miben segíthetnek és lesték minden kivansagunk. Remek ételek, nagyszerű személyzet!

1  Köszönet neki: Nagy_Peter124321

A következőt megtekintő utazók: Ape Regina ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ape Regina? Ossza meg benyomásait!