“Hangulatos este”
Promontor Kertvendéglő értékelése

Promontor Kertvendéglő
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

A születésnapomat ünnepeltük ott. Figyelmes kiszolgálást, és egyéni ízlésünket figyelembe vevő konyhai profizmust tapasztaltunk.

Köszönet neki: andreaannav2016

Értékelés időpontja: 2017. december 31.

Teljesen véletlenül tértünk be ebbe az étterembe 14.30 körül, nem ismertük, csak ez volt nyitva barátaink háza közelében. Udvariasan fogadtak, sőt a 30 éves körüli szőke pincérnek kimagaslóan jó humora, jó kedélye és jó hozzáállasa volt hozzánk és két kis gyerekeinkhez. Teljesen üres volt (még!) a nagy terem, de lehetett érezni a várakozást, azt az állapotot, hogy nemsokára tele lesz. A mai séf ajánlátából választottunk 3 ételt, utolsó morzsáig megettük mindannyian (mindenki mindenből evett), és kedves pincérünk ajánlására rendeltünk 2 db császármorzsát : kimagaslóan jó volt, összes "porcikáiban" házi volt, 2 oriási serpenyőben érkezett a 2 db desszert, sok volt, de túl finom volt, hogy hagyjunk belőle. A kávé (az viszont nem volt igazán jó, számunkra keserű) segített lecsúsztatni, legalább mi nekünk szülőknek..Ezek alatt lehetett érezni, hogy jó kedvel dolgozik itt mindenki, jóban vannak egymással miközben ránk is figyelnek, és ez az egész kellemesen átszövi az ősszhangulatot. A zene (mint majdnem mindig számunkra) túl hangos, és nem a mi izlésünknek találták ki, arra lehetne jobban figyelni. De az elöbbiek miatt nagyon szívesen ajánlom ezt a jó helyet, barátainknak azonnal meg is tettük.

Köszönet neki: EstelleK126
Értékelés időpontja: 2017. október 27.

A feleségemmel ebédeltünk."Csak " levest és desszertet ettünk,de mindketten jóllaktunk.Az én levesem,káposztás bableves volt,ami nagyon egyszerű étel,de talán ezért lehet elrontani.Itt nem elrontották,hanem olyan volt ,mint otthon,azaz nagyon jó.Nagyon tetszett a sütőtökös desszert és az hogy idényjellegű desszert is van.A feleségem túrógombócából is kaptam kóstolót ,szenzációsan finom volt.

Köszönet neki: fincziczkizoli
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 22.

Nem először voltam itt, de nem is egy hónapja voltam utoljára, azonban a pincér szemmel láthatóan megismert. A konyha továbbra is nagyon jó, a pincérek nagyon normálisak, ár/értékben is megfelelőek. Biztos, hogy jövök még.

Köszönet neki: keszegh
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Svéd barátokkal, összesen 8 fö, érkeztünk, elöre leszervezett borkóstolós vacsorára. Elsö osztályú fogadtatásban volt részünk, kellemes környezetben, profi pincérekkel, izletes menüvel. A külföldi barátok is le voltak nyûgözve.
Jó érzés, hogy van még Magyarországon ilyen korrekt étterem, ahol a vendég vendégnek érezheti magát. Köszönjük!

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Passenger722204

A következőt megtekintő utazók: Promontor Kertvendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Promontor Kertvendéglő? Ossza meg benyomásait!