Mai nyitvatartás: 10:00 - 21:00
cicás élmény

Átlagos turista centrum a Bazilika közelében. Az ottani árszínvonalon kapható kávé, csoki... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. május 26.
Csaba B
Budapest, Magyarország
Cicás

Kétszer jártam a Cat Caféban, mindkétszer kellemes élmény volt. Érdekes volt figyelni, hogy minden... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. január 4.
Kamillalevendula
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 926 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. október 3. mobiltelefonon

Kedves szemèlyzet, finom ìzek! Az imàdnivalò cicusok ott sündörögnek körülötted! Egyedi ès különleges hely! 1 csèsze tea is sokkal jobban esik itt!

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: Szilvia S
Értékelés időpontja: 2017. március 30.

A Cat café egy abszolút egyedi hely, mely a macskabarátokra épít. Úgy vélik, hogy aki a macskát szereti, rossz ember nem lehet. Bizonyára így van. Jómagam nem rajongok a macskákért, önző, öntörvényű háziállatoknak tartom őket. Volt macskám évekig, tudom miről beszélek. Alapjáraton szeretem az állatokat, a macskát sem bántanék soha (legfeljebb megenném , ha valaki jól elkészíti, mint az Egészséges Fejbőr dalában az ír birkagulyást a dalszövegíró) ha macskával találkozom, megsimogatom, de azért helyén tudom őket kezelni. No, a Cat caféban a macskák szabadon kószálnak, a tárgyakat, melyek ki vannak nekik téve, nem szabad matatni és vakuzni sem, nehogy zavarjuk a macskákat.
Mindenki kap házirendet is, melyben ezek a dolog fel vannak sorolva.
A kiszolgálás nagyon lassú, úgyhogy miután hiába várakoztam a pincérre, aki tudott jelenlétemről, lementem, és elvitelre kértem egy ásványvizet, mert írni akartam a helyről s nálam ebbe beletartozik az is, hogy pénzt hagyok ott. Az árak elég magasak, a választék kommersz, érdektelen.
Az elmondottak ellenére díjazom a helyet, szeretem az ötletes egységeket, s csak javasolni tudom bárkinek, hogy ezt a humorral, kreativitással megalkotott kávézót látogassa meg. A felszolgálóknak meg innen üzenem, hogy figyeljenek jobban a vendégekre, ne csak a macskákra.

A program dátuma: 2017. január
2  Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2017. március 28.

A koncepció a macskafélék szeretőire irányul. Szeretem a macskaszeretőket, szeretem a macskákat, de nem tudok mit kezdeni ezzel ilyen sűrűségben, drága süti és drága bor árán!

A program dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: GyulaT34
Értékelés időpontja: 2017. március 13.

A barátaim meglepetése volt, hogy a születésnapomon elvittek a Cat Cafe kávézóba. Már régóta szerettem volna ide eljutni, most végre sikerült. Asztalt foglaltunk, kedvesen fogadtak minket. Nagyon tetszett, hogy rögtön megkaptuk a házirendet, amiben leírták, hogy hogyan közeledhetünk a kávézóban szabadon pihenő, sétáló cicákhoz. Mint cicatartó és cicaimádó, ezt nagyon hasznosnak tartom.
Nagyon finomat ettünk, finom volt a süti is.
A hely tiszta, kulturált, a cicáknak nagyon jó körülményeket biztosítanak.
Minden asztalon található kézfertőtlenítő, ami figyelmességre utal.
Én nagyon jól éreztem magam. Minden cicaszeretőnek csak ajánlani tudom.

A program dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: 658zsuzsac
Értékelés időpontja: 2016. november 8.

A kávék nagyon finomak, a cicák nagyon szépek és kedvesek. Minden állatbarátnak kötelező ellátogatni ide.

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: AnettH93