“Jó konyha, nagyon kedves és udvarias kiszolgálással”
Indigo Étterem - Buda értékelése

Indigo Étterem - Buda
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Számomra az indiai éttermek fontos barométere, hogy milyen a mango lassi. Az Indigóban nagyon finom és az ételek is hibátlanok voltak. Minket Krisztián szolgált ki, nagyon udvariasan és kedvesen. Bármikor szívesen visszamegyünk.

Köszönet neki: Tamas U

Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Igazából rosszat nem tudok (és nem is szándékom) írni a helyről, mert szép, tiszta, az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is rendben volt. De botrányos, hogy már 6 órakor tömény ételszagban úszott a hely, mikor még épp csak szállingóztak befelé a vendégek. Nem értem, hogy miért nem használják az elszívó berendezéseket, az árszínvonal alapján futná villanyszámlára. Sajnos rengeteg helyen tapasztalom ezt a hiányosságot:-( Szerintem egy étterembe belépve gáz, ha az az első gondolatom, hogy basszus, megint megy a kabátom a mosásba ...

Köszönet neki: mkmk20
Értékelés időpontja: 2017. december 19. mobiltelefonon

Kiváló es autentikus indiai izek,pazar es fesztelen kiszolgálásom. Köszönjük es mindenképp visszatérünk!

Köszönet neki: agfodor32
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Kiváló a csirke korma és a vajas paradicsomos csirke. Remek atmoszféra, udvarias, gyors kiszolgálás. Csak ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: RichiG234
Értékelés időpontja: 2017. június 17. mobiltelefonon

Eddig ketszer voltunk itt vacsorazni, mind a ketszer isteni etelt ettunk naluk! Nem olcso, de megeri az arat. Csak ajanlani tudom mindenkinek, aki igazan finom indiai izekre vagyik. Felszolgalok keszsegesek, nem volt veluk semmi problemank.

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: saroltak520

A következőt megtekintő utazók: Indigo Étterem - Buda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Indigo Étterem - Buda? Ossza meg benyomásait!