“Isteni sajtos burger”
Paneer értékelése

Paneer
Értékelés időpontja: 2017. február 24.

Kedves és segítőkész volt a személyzet! A burgerek nagyon finomak voltak, a sült krumpli is! Pici babával és kutyával érkeztünk és nagyon kényelmesen (a hely jellegéhez mérten) tudtunk vacsorázni.

Köszönet neki: EdinaM166

Értékelés időpontja: 2017. február 18.

Egyedülálló koncepció, ami nagyon működik. Sajt sajttal, és még több sajt tökéletesen megalkotva és összhangba hozva. Isteniek a rántott sajt "burgerek", nem gondoltam volna, hogy hús nélkül is ennyire jó lehet egy szendvics. A Paneerban minden a sajtról szól, sajtos levesek, és sajt alapú desszertek. A sajttortátjuk az egyik legjobb, amit valaha ettem. Az adagok elsőre nem tűnnek nagynak, de miután megeszed, rájössz, hogy még is csak az volt. A személyzet kedves, és az árak is rendben vannak. Ha sajtkedvelő vagy, ha nem, ide el kell menned!

Köszönet neki: Culture654064
Értékelés időpontja: 2017. február 18. mobiltelefonon

A sajt és sajtos ételek nagy rajongóiként érkeztünk ide és egy grillezett sajtot körettel, illetve egy burgert rendeltünk. Mind a kettő jó választás volt! A pultosok kedvesek, a hely kellemes, az ételek ízletesek voltak. Bár pultnál ettünk és talán kényelmesebb lett volna asztalnál, ez nem von le az értékéből-jól éreztük itt magunkat!

Köszönet neki: zsofiadorottyaszabo
Értékelés időpontja: 2017. január 27.

Szuper Cheddar burgereket, rántott cheddart, füstöltet és macit rendeltünk, mellé köretnek kértünk sajtos hasábot és fokhagymás majonézes szószt. Minden nagyon finom volt, én inkább húsevő vagyok de ez a hambi felül múlt szinte minden normál hamburgert amit eddig ettem. A rántott sajtok is kivállóak, engem a maci nyert meg a legjobban, azt otthon is ki fogjuk próbálni. Az árai egyáltalán nem vészesek, ár-érték arányban kiemelkedik a többi streetfoodos hely közül. Az ott dolgozók is mind kedvesek, segítőkészek.

Köszönet neki: Navigator680383
Értékelés időpontja: 2017. január 13. mobiltelefonon

Huhh nagyon finom volt a hamburger,ajanlom menuben ugy lehet igazan jol lakni illetve a krumpli is meglehetosen finom a szoszok meg kivaloak. Az oreos sajttorta valami insten ((es en aztan mar sok edesseget ettem :D ) nem tul edes de megis nagyon izletes.egyaltalan nem banom a ra koltott 720 FT-ot. Az arak kicsit sokkoloak lehetnek,de 2 hamburger menuben 2 uditovel 3700-4300 FT-bol meg van,a mekiben is ez kerul 3500 Ft-ba aztan azt a kis plusz penzt biven megeri az izvilagban nyujtott kulonbseg. A fiuk nagyon kedvesek bejottunk hiaba szolgalt ki vendeget mar messzirol rank koszontek, ez hatalmas pluszpont mert vannak helyek ahol ha sorra kerulsz se nagyon koszonnek. En a "szeretlek Magyarorszag" cikkebol ertesultem roluk es nagyon jol tettuk,hogy eljottunk ide mikor epp itthon tartozkodunk.

Köszönet neki: János P

A következőt megtekintő utazók: Paneer ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paneer? Ossza meg benyomásait!