“Budapest”
Paneer értékelése

Paneer
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 9. mobiltelefonon

Egyik kedvenc helyem, már szinte az összes burgert megkóstoltam, mind nagyon jó! A személyzet is eddig mindig barátságos volt.

Köszönet neki: Wanderer729884

Értékelés időpontja: 2017. április 13.

Ebédre két munka között leszáltam a bringáról, Ettem egy qrva jó sajtos szendvicset és ittam egy pohár sört mert bringával miért ne . A zene is pont a jó volt nem hangos de élvezhető volt. Feldobta az napomat az ebéd . Köszönöm

Köszönet neki: Robert M
Értékelés időpontja: 2017. április 4. mobiltelefonon

De nekem tuti nem lesz a kedvencem. Kíváncsian tértem be a Paneerba, hogy vajon milyen lehet húsimádóként valami újat kipróbálni. Jalapenos burgert választottam. Ami igazából finom volt, de nem tudtam attól elvonatkoztatni, hogy hiányzik a hús. A sajt igazából nekem nem valami plusz volt, valami új, hanem íztelen, unalmas valami. De ez egy erősen szubjektív kritika nyilván :D

Köszönet neki: CNCRD
Értékelés időpontja: 2017. február 24.

Kedves és segítőkész volt a személyzet! A burgerek nagyon finomak voltak, a sült krumpli is! Pici babával és kutyával érkeztünk és nagyon kényelmesen (a hely jellegéhez mérten) tudtunk vacsorázni.

Köszönet neki: EdinaM166
Értékelés időpontja: 2017. február 18.

Egyedülálló koncepció, ami nagyon működik. Sajt sajttal, és még több sajt tökéletesen megalkotva és összhangba hozva. Isteniek a rántott sajt "burgerek", nem gondoltam volna, hogy hús nélkül is ennyire jó lehet egy szendvics. A Paneerban minden a sajtról szól, sajtos levesek, és sajt alapú desszertek. A sajttortátjuk az egyik legjobb, amit valaha ettem. Az adagok elsőre nem tűnnek nagynak, de miután megeszed, rájössz, hogy még is csak az volt. A személyzet kedves, és az árak is rendben vannak. Ha sajtkedvelő vagy, ha nem, ide el kell menned!

Köszönet neki: B_Benjamin648

A következőt megtekintő utazók: Paneer ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paneer? Ossza meg benyomásait!