“Lassúságból 5-ös... ”
Paneer értékelése

Paneer
Értékelés időpontja: 2018. április 22. mobiltelefonon

50 perce várunk 2 szendvicset és 1 grill sajtot. Bármennyire is finom lesz, akkor is ez lehangoló és elveszi az étvágyunkat. Az első és utolsó látogatásunk volt. Közben megérkezett a grill kecske sajt, ami finom volt, de nem volt túlzásba véve a mennyiség. A szendvics is felejthető a barátaink elmondása alapján.

Köszönet neki: FerencK184

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nagyon finomat és jót tudsz enni, de egy-két dolog árát sokkalom a hely minőségéhez képest. Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom :)

Köszönet neki: Global675243
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Mindig jó, egy biztos hely amiben még nem csalódtunk. Pozitív minden téren, remélem lesz több is a városban!

Köszönet neki: Péter V
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 9. mobiltelefonon

Egyik kedvenc helyem, már szinte az összes burgert megkóstoltam, mind nagyon jó! A személyzet is eddig mindig barátságos volt.

Köszönet neki: Wanderer729884
Értékelés időpontja: 2017. április 13.

Ebédre két munka között leszáltam a bringáról, Ettem egy qrva jó sajtos szendvicset és ittam egy pohár sört mert bringával miért ne . A zene is pont a jó volt nem hangos de élvezhető volt. Feldobta az napomat az ebéd . Köszönöm

Köszönet neki: Robert M

A következőt megtekintő utazók: Paneer ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paneer? Ossza meg benyomásait!