“Hétvégén és hétköznap is tökéletes választás”
Tacuba Cafe & Stage értékelése

Tacuba Cafe & Stage
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

2008-ban jártam ott először, nem is értem miért vártam 10 évet vele.
Kifejezetten minőségi konyha, ár érték arányban a verhetetlen kategória. Az elmúlt két hétben többször is "teszteltük", hétvégén és hétköznap is csak ajánlani tudom egy minőségi ebédhez, vacsorához.
Érdemes kipróbálni a napi ajánlatokat, nagyon eltalált ízharmóniák.

Köszönet neki: cserii

Értékelés időpontja: 2016. december 30. mobiltelefonon

Szeretünk ide járni, mindig finom friss étel, hatalmas adag. Olyan hely ahova mindig szivesen megyünk.Kifogástalan személyzet különösen a fő pincér van toppon.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Horváth B
Értékelés időpontja: 2016. október 30. mobiltelefonon

Kedves volt a személyzet.Minőségi és finom ételeket ettünk.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Az ár-érték arány megfelelő.

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: 507nagyn
Értékelés időpontja: 2016. július 3.

XVII. kerületben lévő terasszal és izlésesen berendezett belső helyiséggel rendelkező étterem. Kíváló kiszolgáló személyzet, változatos, izletes, ínycsiklandóan tálalt ételek, kedvező áron. Több alkalommal jártunk itt és mindíg nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek nagyon ajánlom!

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Endréné V
Értékelés időpontja: 2016. március 14. mobiltelefonon

Külvárosi étterem kicsit eldugva amerikai stílusba. Jó fejek a pincérek. Nagy a választék ,van pizza is. Nekünk a villamos padok tetszettek a legjobban.

A látogatás dátuma: 2016. március
Köszönet neki: Davide B

A következőt megtekintő utazók: Tacuba Cafe & Stage ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tacuba Cafe & Stage? Ossza meg benyomásait!