Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Egyáltalán nem voltunk megelégedve a hotellel. Nagyon sok problémánk volt. Például érkezéskor annak ellenére, hogy a Téli varázs csomagban benne volt a parkolás, megpróbálták 3000Ft/éj felárral kiszámlázni a részünkre. A wellness és fitnesz részleg 11 és 2között zárva van, ez sem szimpatikus. A takarító reggel 8kor simán ránk nyitotta! Nem is értem, miért jön 8kor a takarítás, mikor kitettük a NE zavarj táblát! A szobák elosztása és a lift megközelítése sem kényelmes, például, ha valaki a mélygarázsban parkol. Az ételeket pedig nem is említem! Egy 5csillagos hoteltől azért 3 vacsora után többet vár el, és úgy gondolom a halat, húst és a zöldséget nem csak rántva lehet elkészíteni!!! MIND A 3 vacsorára ezt kaptuk!!! Példát vehetne jó pár 4csillagos hotel választékától és ötleteitől! De a pincérek és a felszolgáló személyzet, nagyon szépen tudja a kezét nyújtani a borravalóért, még ha semmi szolgáltatást nem is kap a vendég cserébe! Az ágyakon aludni nem lehet, annyira kényelmetlen, hogy első éjszaka után fájt mindenünk! De a lényeg, hogy fotózni nem lehet a hotel területén. A kérdésem csak az, hogy ezek után kinek van kedve hozzá?

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Timike87
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

A célunk az volt, hogy a barátainkkal egy kellemes hétvégét töltsünk el. Ez sikerült is volna, hogyha nem ezt a szállodát választjuk.

Alapvetően a szálloda nagyon szép volt, viszont hagytak némi kívánnivalót maguk után:
1. Amikor megérkeztünk, a fürdőszobában fekete hajszálak hevertek a (világos színű) padlón. Gyanítom, még az előttünk levő vendég hagyta ott, mivel az én hajam vörös színű.
2. Ez után jeleztük a recepción, hogy kérnénk egy fürdőszoba takarítást, amit meg is tettek, még törölközőt is cseréltek, ellenben a padlón heverő fekete hajszálak továbbra sem tűntek el.
3. A fürdőszoba kozmetikai tükrén vastagon állt a por. Sajnos ez nem az a fajta kosz volt, amikor pár porszem rászáll takarítás után... Úgy tűnt, hogy nem fordítottak túl nagy figyelmet a takarításra.
4. Ami nálam kiverte a biztosítékot az volt, amikor szombat kora délutan szerettünk volna legalább egy finom levest elfogyasztani ebéd gyanánt az étteremben és közölték velünk, hogy a délután kezdődő rendezvény (mint később kiderült, esküvő) miatt a konyha nem vesz fel rendelést. Tulajdonképpen ezt meg is tudtam volna érteni, ha legalább a reggelinél ez ki lett volna kommunikálva, vagy az érkezésünkkor erre felhívták volna a figyelmünket, vagy a szobában elhelyezett tv-n keresztül üzennek.

Amit ez a szálloda művelt, az számomra nem volt szolgáltatási minőség. Sajnálom, hogy itt voltam.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: DaniellaK143
HotelDivinus, a Hotel Divinus alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 20.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük a leadott értékelést szállodánkról. A vendégeink visszajelzése fontos számunkra, hogy szolgáltatásainkat tökéletesíteni tudjuk.
Sajnálattal olvastam, hogy nem voltak megelégedve mindennel az itt tartózkodásuk során. Az észrevételeiket az illetékes részlegeknek is továbbítottuk, hogy a vendégeink itt tartózkodását minél kellemesebbé tehessük.

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18.

2017 szeptemberében töltöttünk el egy "Bónusz Brigádos" hétvégét a hotelban. Nagyon szép, igényes a kialakítás (szoba, hall, étterem). Tiszta volt minden (köpeny, fürdőszoba, ágy). Csendes volt a szoba, holott utcára nézett, jót lehetett aludni. A wellness részleg is kielégítő - kicsit kicsi ilyen sok ember számára. Ez egy hatalmas hotel, rengeteg szobával, a mi utunkkor is szinte teltház volt, mindenki élt is a wellness lehetőségével, és szerintem már tumultus érzés volt. A jakuzziba be sem jutottunk, állandóan 5-6 ember ült benne. De ettől függetlenül jót pihentünk. Szerencsére nekünk járt az ingyenes parkolás a mélygarázsban, de nagyon meglepődtünk, hogy ezért amúgy irreálisan sokat kéne fizetni - egy 5 csillagos helyen nem jár a parkolóhely ingyen?! Az utcán kb 5 autó tud megállni a hitel előtt.
Az ételek finomak voltak, széles választék, megfelelő minőség - nem találtunk benne kifogást. Nem tudom, kinek mit takar egy "5 csillagos étel", olvastam kifogást, hogy sokaknak ez nem az a szint - lehet. De nem marad éhesen senki, sok étel van a svédasztalon, semmi nem volt üres soha, és egyik étel sem ehetetlenül rossz (desszertben nem adnék 5 csillagot, csak 1 vagy max 2 féle, és nagyon alap cukrász minőség, nem ér fel az ételek szintjére, abszolút felejtős). A reggeli is nagyon sokféle, előkelő, változatos. Talán pékáruban már szokásos/divatos többfélét kitenni a zsemle-kifli kombó mellé (magvas kenyér, barna kenyér, élesztőmentes kenyér,....).
A bár és kávézó árai nem tetszettek annyira, meglepődtünk, hogy budai árak FELETT (!) vannak a borok, kávék, wiszkik.... Mégiscsak vidéken vagyunk.... A bár borkínálata sem 5 csillagos, nagyon gyér, alap borok, aki nem éri be a "ház borával", annak nagyon nehéz jót választania.
A pincérek és a többi személyzet is nagyon kedvesek, figyelmesek.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, de a hotelt "darabjaiban" nézve (wellness, bár, kávézó) nem áll össze az 5 csillag, picit lehetne finomítani. De nem éreztem drágának magát a szállást és a félpanziót, abszolút korrekt, ez ennyibe kerül, nem ért sem többet, sem kevesebbet. Ajánlom pároknak és családoknak is - maga a hotel amúgy olyan hatalmas, hogy rengeteg a vendég az étteremben, így nem kifejezetten romantikus hétvégére mennék ide, mert nem meghitt és nem csöndes sem a wellness, sem az étterem - de ha az ember kilép a hotelból, a környék magával ragadó (erdő, park, sétaút,....), ami kiegészítheti a romantikára vágyók meghitt érzését.

Szobatipp: Bátran válasszanak utcai szobát, nagyon jó a szigetelés, semmi zaj nem volt.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: bibibek
HotelDivinus, a Hotel Divinus alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 12.

Kedves Vendégünk!

Szeretnénk megköszönni az itt tartózkodásával kapcsolatos szállodánkra vonatkozó értékelését. Visszajelzése fontos és megtisztelő számunkra, hiszen lényeges, hogy mi az, amivel a vendégeink teljes mértékig meg vannak elégedve, és mi az, amin még tudnánk javítani a tökéletes kikapcsolódás elérése érdekében. Mindemellett köszönjük a részletes értékelést, külön részlegekre vonatkozóan. A szállodánk mellett található parkolóhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésre, mely igazából közterület. A szállodának a saját parkolója a mélygarázs, ami egy térítéses szolgáltatás. Az étteremben mind reggelinél, mind vacsoránál igyekszünk a változatosságra törekedni.
Örülünk, hogy összességében meg voltak elégedve a szállodánk által nyújtott szolgáltatásokkal. Reméljük hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

Üdvözlettel,
Szállodai üzletvezető helyettes

Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

Mintha egy romantikus filmben szerepeltünk volna egy hétig. Tökéletes volt minden! Mikor beléptük az ajtón még levegőt se nagyon mertünk venni. A szőke recepciós hölgy olyan aranyos és kedves volt, hogy napokig emlegettem. A szoba kifogástalan. A wellness részlegre is látszik, hogy nagy figyelmet szenteltek. Egyedül az éttermi ételek nem nagyon jöttek be.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: vanesszaw
HotelDivinus, a Hotel Divinus alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 19.

Kedves Vendégünk!
Örömmel tölt el bennünket, hogy minden szolgáltatással meg voltak elégedve.
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!
Üdvözlettel: Szállodai üzletvezető

Értékelés időpontja: 2017. június 19.

Bár csak első látogatásom volt a hotelben, ár-érték kegóriában teljesen rendben volt, sőt, mint megtudtam, több éjszaka esetén további kedvezményeket tudnak adni.
Mivel reggeli előtt korán indulnom kellett és ezt jeleztem is előre, bőséges reggeli csomagot készítettek elő az útra. Az egyetlen gondom a párnák keménysége volt, de ez lehet csak az én hisztim és most sajnos nem is vittem magammal a kispárnámat. Összefoglalva tudom ajánlani!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: VarjuSN

Kedves Vendégünk!
Szeretnénk megköszönni az itt tartózkodásával kapcsolatos szállodánkra vonatkozó értékelését. Visszajelzése fontos és megtisztelő számunkra. Örömmel tölt el bennünket, hogy a párna puhaságán kívül mindennel meg volt elégedve. Legközelebbi itt tartózkodása alkalmával, kérésre akár puhább párnát is készítünk be Önnek, hogy még kellemesebb legyen a nálunk töltött idő. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önt!
Üdvözlettel,
Szállodai Üzletvezető