Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Csak erős idegzetűeknek ajánlom ! Már a fogadtatás is vérforraló volt!
Kioktatott a recepciós nyegle fiatalember mi az ötcsillagos hotelekben a szokás!
A wellness és fitnesz részleg 11 és 2 között zárva van pont amikor a vendégek igénybe vennék!
Természetesen a "fürdőmester" is kioktatott minket!
Sankinek nem ajánlom!

Szobatipp: ne menjenek ide!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
2  Köszönet neki: automatikaone
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Persze, hogy a Tanú c. film jutb eszembe: "kicsi, sárga, de a miénk"... Nem tudom, hogy kb. 10 éve, amikor megnyithatott a Divinus, mi lehetett a brief, de a tervezők nem szaroztak. Valószínűleg felüthették az építészeti közhelyszótárat az "öt csillag" címkénél és megalkotak egy szállodai díszletet, ami "úgy néz ki, mintha"... Pedig nem.
A Divinus olyan messze van az öt csillagtól mint Makó Jeruzsálemtől (tudom, ez is közhely). Igen, még igényesnek mondható a lobby csillogó műanyag designnal, van egy kicsit kényelmetlen és akusztikailag nem túl átgondolt wellness részleg is, de a személyzetnek már elfelejtették megtanítani, hogy az 5 csillag felvállalása egy gondolkodásmód elsajátításával is jár: nem hazudunk a vendégnek, nem eljátsszuk, hogy törődünk vele, hanem tényleg szolgáltatunk.
Az 5 csillag és a büfévacsora általában nem a legjobb barátok - ez itt is beigazolódott. De elviselhető lenne, ha a konyhai személyzet egy picivel figyelmesebb és kevésbé unottan tenné a dolgát, így viszont pont olyan szinten csalódást keltő, amit már az egyébként diszkrét, de teljesen ötlettelenül berendezett bár sem tud feloldani. A szoba első pillanatra tökéletesen megfelel annak, amiket az ember csak várhat egy átlagos szállodai szobától, a csalódás akkor kezdődik, amikor megpróbálod beállítani a fűtést - innen kezdve felejts el mindent, amit az éjszakai pihenésről gondoltál.
Az értékelést - ami a gyenge - kifejezetten az öt csillaghoz képest adtam: a Divinus négy csillagosként közepes lenne, hármasként pedig kitűnő.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: GattoGatt
Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Egyáltalán nem voltunk megelégedve a hotellel. Nagyon sok problémánk volt. Például érkezéskor annak ellenére, hogy a Téli varázs csomagban benne volt a parkolás, megpróbálták 3000Ft/éj felárral kiszámlázni a részünkre. A wellness és fitnesz részleg 11 és 2között zárva van, ez sem szimpatikus. A takarító reggel 8kor simán ránk nyitotta! Nem is értem, miért jön 8kor a takarítás, mikor kitettük a NE zavarj táblát! A szobák elosztása és a lift megközelítése sem kényelmes, például, ha valaki a mélygarázsban parkol. Az ételeket pedig nem is említem! Egy 5csillagos hoteltől azért 3 vacsora után többet vár el, és úgy gondolom a halat, húst és a zöldséget nem csak rántva lehet elkészíteni!!! MIND A 3 vacsorára ezt kaptuk!!! Példát vehetne jó pár 4csillagos hotel választékától és ötleteitől! De a pincérek és a felszolgáló személyzet, nagyon szépen tudja a kezét nyújtani a borravalóért, még ha semmi szolgáltatást nem is kap a vendég cserébe! Az ágyakon aludni nem lehet, annyira kényelmetlen, hogy első éjszaka után fájt mindenünk! De a lényeg, hogy fotózni nem lehet a hotel területén. A kérdésem csak az, hogy ezek után kinek van kedve hozzá?

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Timike87
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

A célunk az volt, hogy a barátainkkal egy kellemes hétvégét töltsünk el. Ez sikerült is volna, hogyha nem ezt a szállodát választjuk.

Alapvetően a szálloda nagyon szép volt, viszont hagytak némi kívánnivalót maguk után:
1. Amikor megérkeztünk, a fürdőszobában fekete hajszálak hevertek a (világos színű) padlón. Gyanítom, még az előttünk levő vendég hagyta ott, mivel az én hajam vörös színű.
2. Ez után jeleztük a recepción, hogy kérnénk egy fürdőszoba takarítást, amit meg is tettek, még törölközőt is cseréltek, ellenben a padlón heverő fekete hajszálak továbbra sem tűntek el.
3. A fürdőszoba kozmetikai tükrén vastagon állt a por. Sajnos ez nem az a fajta kosz volt, amikor pár porszem rászáll takarítás után... Úgy tűnt, hogy nem fordítottak túl nagy figyelmet a takarításra.
4. Ami nálam kiverte a biztosítékot az volt, amikor szombat kora délutan szerettünk volna legalább egy finom levest elfogyasztani ebéd gyanánt az étteremben és közölték velünk, hogy a délután kezdődő rendezvény (mint később kiderült, esküvő) miatt a konyha nem vesz fel rendelést. Tulajdonképpen ezt meg is tudtam volna érteni, ha legalább a reggelinél ez ki lett volna kommunikálva, vagy az érkezésünkkor erre felhívták volna a figyelmünket, vagy a szobában elhelyezett tv-n keresztül üzennek.

Amit ez a szálloda művelt, az számomra nem volt szolgáltatási minőség. Sajnálom, hogy itt voltam.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: DaniellaK143
HotelDivinus, a Hotel Divinus alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 20.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük a leadott értékelést szállodánkról. A vendégeink visszajelzése fontos számunkra, hogy szolgáltatásainkat tökéletesíteni tudjuk.
Sajnálattal olvastam, hogy nem voltak megelégedve mindennel az itt tartózkodásuk során. Az észrevételeiket az illetékes részlegeknek is továbbítottuk, hogy a vendégeink itt tartózkodását minél kellemesebbé tehessük.

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18.

2017 szeptemberében töltöttünk el egy "Bónusz Brigádos" hétvégét a hotelban. Nagyon szép, igényes a kialakítás (szoba, hall, étterem). Tiszta volt minden (köpeny, fürdőszoba, ágy). Csendes volt a szoba, holott utcára nézett, jót lehetett aludni. A wellness részleg is kielégítő - kicsit kicsi ilyen sok ember számára. Ez egy hatalmas hotel, rengeteg szobával, a mi utunkkor is szinte teltház volt, mindenki élt is a wellness lehetőségével, és szerintem már tumultus érzés volt. A jakuzziba be sem jutottunk, állandóan 5-6 ember ült benne. De ettől függetlenül jót pihentünk. Szerencsére nekünk járt az ingyenes parkolás a mélygarázsban, de nagyon meglepődtünk, hogy ezért amúgy irreálisan sokat kéne fizetni - egy 5 csillagos helyen nem jár a parkolóhely ingyen?! Az utcán kb 5 autó tud megállni a hitel előtt.
Az ételek finomak voltak, széles választék, megfelelő minőség - nem találtunk benne kifogást. Nem tudom, kinek mit takar egy "5 csillagos étel", olvastam kifogást, hogy sokaknak ez nem az a szint - lehet. De nem marad éhesen senki, sok étel van a svédasztalon, semmi nem volt üres soha, és egyik étel sem ehetetlenül rossz (desszertben nem adnék 5 csillagot, csak 1 vagy max 2 féle, és nagyon alap cukrász minőség, nem ér fel az ételek szintjére, abszolút felejtős). A reggeli is nagyon sokféle, előkelő, változatos. Talán pékáruban már szokásos/divatos többfélét kitenni a zsemle-kifli kombó mellé (magvas kenyér, barna kenyér, élesztőmentes kenyér,....).
A bár és kávézó árai nem tetszettek annyira, meglepődtünk, hogy budai árak FELETT (!) vannak a borok, kávék, wiszkik.... Mégiscsak vidéken vagyunk.... A bár borkínálata sem 5 csillagos, nagyon gyér, alap borok, aki nem éri be a "ház borával", annak nagyon nehéz jót választania.
A pincérek és a többi személyzet is nagyon kedvesek, figyelmesek.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, de a hotelt "darabjaiban" nézve (wellness, bár, kávézó) nem áll össze az 5 csillag, picit lehetne finomítani. De nem éreztem drágának magát a szállást és a félpanziót, abszolút korrekt, ez ennyibe kerül, nem ért sem többet, sem kevesebbet. Ajánlom pároknak és családoknak is - maga a hotel amúgy olyan hatalmas, hogy rengeteg a vendég az étteremben, így nem kifejezetten romantikus hétvégére mennék ide, mert nem meghitt és nem csöndes sem a wellness, sem az étterem - de ha az ember kilép a hotelból, a környék magával ragadó (erdő, park, sétaút,....), ami kiegészítheti a romantikára vágyók meghitt érzését.

Szobatipp: Bátran válasszanak utcai szobát, nagyon jó a szigetelés, semmi zaj nem volt.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: bibibek
HotelDivinus, a Hotel Divinus alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 12.

Kedves Vendégünk!

Szeretnénk megköszönni az itt tartózkodásával kapcsolatos szállodánkra vonatkozó értékelését. Visszajelzése fontos és megtisztelő számunkra, hiszen lényeges, hogy mi az, amivel a vendégeink teljes mértékig meg vannak elégedve, és mi az, amin még tudnánk javítani a tökéletes kikapcsolódás elérése érdekében. Mindemellett köszönjük a részletes értékelést, külön részlegekre vonatkozóan. A szállodánk mellett található parkolóhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésre, mely igazából közterület. A szállodának a saját parkolója a mélygarázs, ami egy térítéses szolgáltatás. Az étteremben mind reggelinél, mind vacsoránál igyekszünk a változatosságra törekedni.
Örülünk, hogy összességében meg voltak elégedve a szállodánk által nyújtott szolgáltatásokkal. Reméljük hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

Üdvözlettel,
Szállodai üzletvezető helyettes