“Na végre fincsi hal!”
Csakhal Bisztró értékelése

Csakhal Bisztró
17. helyezett 160 Éttermek közül Debrecenben
Leírás: Egy ideje már érett bennem a gondolat, hogy szeretnék adni valamit az embereknek. Egy olyan valamit, ami nagyon jó és igazán különleges. Volt néhány eredeti ötletem, de egyik sem fogott meg igazán. Aztán egy teljesen véletlen kapcsán, 2015 nyarán szembe jött velem a halas világ. Azonnal beleszerettem. Az első pillanattól kezdve a szenvedélyemmé vált. Így rövid időn belül megnyitottam kis halsütőmet. A halak lenyűgöznek. Imádok velük dolgozni. Izgalmas és sok lehetőség rejlik bennük. Küldetésem, hogy mindenkivel megkedveltessem a halételeket és rendszeres fogyasztásra ösztönözzem vendégeinket. Magyarországon méltatlanul kevés szerepet kap a gasztronómiában a hal, mindazonáltal, hogy fogyasztása jótékony hatással van a szervezetünkre és rendkívül ízletes fogás. Nem titkolt célom, hogy halfogyasztásban felzárkózzunk az európai átlaghoz.
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Finom hal,amit a vendég választ...Persze gondolom,hogy nem magyar vízből származnak...
Friss a haltepertő!!!!

Kiváló sült halak!Halászlé,az távol áll nekem a halászlétől.

Finom házi kenyér.Jó kiszolgálás!Pici a hely.

Árak nem alacsonyak!!!

Köszönet neki: BesenyeiI

Értékelés időpontja: 2018. február 4.

A keszegsütő egy hangulatos kis falatozó, amely jellegéhez mérten magas árakkal dolgozik.Minden frissen készül, ez ellensúlyozza az árakat.Nem csak helybe lehet fogyasztani, hanem elvitelre is.A személyzet kedves.Érdemes kipróbálni.

Köszönet neki: EndreJ12
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Ahogy beléptem nyugodt, hangulatos légkör és nagyon kedves kiszolgálás fogadott. Nem szívesen foglaltam helyet, mert nem tudtam levenni a szemem az előkészültei munkáról és a pulton található gusztusos látványról sem.

Képek a múltból, a nagyszülői ház részleteinek és a gyermekkorom idézése - amíg készültek a mennyei ételek, ez jellemezte a várakozást.
Amint elkészült a várva várt finom fogás, nem sokat szóltunk egymáshoz, azon kívül, hogy minden mennyire finom.
Köszönöm, hogy részese lehettem ennek a délutáni, gasztronómiai élménynek!
Gratulálok, csak így tovább!
Boda Piroska.

1  Köszönet neki: PiroskaB48
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

Hangulatos hely, friss ételek, jó ár-érték arány, valamint laktató adagok. Gyors és kedves kiszolgálással. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Köszönet neki: KingaR578
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Az ételek mindig frissek, finomak. Nagyon nagy választék van.
A berendezés kedves, barátságos, olyan mintha nagymaminál lennénk :)
Vittem már ide külföldi vendéget, őt is elbűvölte.

Köszönet neki: zsike05

A következőt megtekintő utazók: Csakhal Bisztró ugyancsak megtekintették

Debrecen, Hajdú-Bihar megye
Debrecen, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Csakhal Bisztró? Ossza meg benyomásait!